Adım Adım Microsoft Windows XP, Microsoft'un yeni kuşak işletim sistemi olan Windows XP'yi kullanmayı kendi başınıza, adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. İkinci baskısı yayınlanan bu kitapta yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.
Adım Adım Microsoft Windows XP ile, bilgisayarınızın görünümünü ve çalışma biçimini kişiselleştirmeyi, kolayca program ekleyip kaldırmayı, yazıcıları ve diğer aygıtları bağlamayı, Internet bağlantınızı, e-postayı ve anlık ileti programınızı kurmayı, dosya ve klasörlerinizi yönetmeyi, bir yandan bilgisayarınızı paylaştırırken diğer yandan kişisel ayarlarınızı ve dosyalarınızı güvenli tutmayı, Internet radyosunu dinlemeyi, sayısal ortam kitaplığı oluşturmayı, genel sorunları çözmeyi ve yardım almayı öğreneceksiniz.
Adım Adım Microsoft Windows XP, kitabında tüm bilgiler Adım Adım derslerle verildiğinden, gerek duyulan bilgilerin gerektiği zaman öğrenilmesi çok kolaydır. Az çaba harcayarak Windows XP işletim sisteminde dilediği konuları seçerek öğrenmek isteyen herkesin kitabıdır. Kitap Avrupa Okuma Kağıdına iki renk olarak basılmış olup 354 sayfadır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789755094397
Boyut
185-235
Sayfa Sayısı
354
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005-07
Çeviren
Neslihan Varol
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat