OksijenZeki, Bilgili, Düşünceli ve Hoş

%25
Oksijen,Carol Cassella
Sımsıcak duygular tıbbın gerçeğiyle Oksijen'de buluşuyor.
Kendine güven, işine güven, çok çalış ve bir anda neyin varsa hepsi, küçük, insani bir hata yüzünden avuçlarının içinden kayıp gitsin. Oksijen'de, meslek, ilişkiler ve aileye dair samimi öyküler ciddi bir tıp dramasıyla çarpışıyor.
Carol Cassella'nın gerilim dolu romanı Oksijen'de, kariyerinin doruk noktasında bir anestezi uzmanı olan Dr. Marie Heaton, bir ameliyathanenin duvarları ardında yaşanan felaketin doğurduğu kişisel ve profesyonel çalkantılara göğüs germek zorunda kalıyor. Yanlış tedavi yüzünden açılan milyon dolarlık davayı kaybetmeye her gün biraz daha yaklaştığını farkeden Marie, kendisini, becerilerini, iş arkadaşlarını ve hayatta yaptığı seçimleri sorguluyor.
Marie, Texas'lı köklerinden yıllardır ayrı olsa da, babasının bakımıyla ilgili üstlenilmesi gereken sorumluluk onun omuzlarına binecektir.
Büyük özenle bir araya getirdiği hayatı yavaşça dağılmaya başlarken Marie, aşk, ihanet, aile bağları ve seçimlerinin bedelleriyle ilgili sorularla yüzleşir. Seattle'ın doğal güzellikleri çevresinde ve bir hastanenin ameliyat odalarının kapalı kapıları ardında kurgulanan Oksijen, yürek parçalayıcı olduğu kadar kurtarıcı da olan bir sonla finale koşuyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786054228003
Boyut
135-215
Sayfa Sayısı
452
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-04
Çeviren
Nükhet Amanoel,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat