Çevremizdeki insanlara baktığımız da, her insanın ayrı bir karaktere, ayrı bir doğaya ve birbirinden farklı görüş ve düşünceye sahip olduğunu görürüz.
Birimizin sevdiği, hoşlandığı ve hayranlık duyduğu her hangi bir güzellik karşısında bir başkasının hiç de aynı duyguları taşımadığını bilmekteyiz.
Neden böyle, diye hiç düşündünüz mü? Çünkü insanlar etkisi altında doğdukları burçlara göre değişik şekilde yaratılmışlardır. Onların şansları, kendilerine uğurlu veya uğursuz gelen günler, yılın belli başlı ay ve günlerinde girişecekleri işlerde almaları gereken yol da bu burçlara göre değişmektedir.
Bir yılda 12 ay olduğu gibi, 12 tane de burç vardır. İşte her insan bu burçlardan birinin etkisi altında bulunmaktadır. Doğum günlerimiz de bu burçlardan birine rastladığı için, şans ve kaderimiz bu burçlara bağlı kalmaktadır.
Siz, yılın hangi aynın hangi gününde doğduğunuzu biliyorsanız, hangi burcun etkisi altında bulunduğunuzu bu kitaptan kolayca bularak, kitabın diğer sayfalarında verilen geniş bilgilerde karakterinizi, şansınızı ve sizin için uğurlu veya uğursuz gelen günleri, aşk hayatınızı öğrenebilirsiniz.
Dünya da astrolojiye ilgi duyan veya astroloji alanında derinleşmek isteyen herkesin kaynak kitap olarak başvurduğu olumlu ve olumsuz yönlerine, sevdiklerinizle ilişkilerinizden, aşk ve iş yaşamınızda karşılaşabileceğiniz sorunlara kadar, tüm merak ettiklerinizi gözlerinizin önüne sermekte bu kitap.
Astroloji, gökyüzündeki cisimlerin konumu ile dünyadaki ve insan yaşamındaki olaylar arasındaki ilişkileri araştırır. Çok eski bir sanattır. Ne zaman ortaya çıktığı bilinmemekle birlikte yaklaşık yedi bin yıllık bir geçmişi olduğu tahmin edilmektedir.
En eski çağlarda bile insanlar Güneş, Ay ve yıldızlarla ilgilenmişlerdir. Onlara bakmış ve hepsinden kendilerince birer anlam çıkartmışlardır. Zamanla bu bilgiler kuşaktan kuşağa geçmiş, yayılmıştır
Kişiliğiniz ve geleceğinizle ilgili merak ettiğiniz sorularınızın yanıtları..
Yıldızlar içerisinde güneş, en güçlüsüdür. O astrolojideki belirli bir burçta doğan bir insanın, kişiliğini öylesine renkli bir şekilde etkiler ki, güneşin o günkü durumu iyi hesaplanırsa kişinin özellikleri şaşılacak derecede doğru olarak belirlenebilir. Bu elektro manyetik titreşimler kişilerin doğdukları burcun, verdiği karakter özelliklerini ömür boyu etkilemeye devam edecektir. Güneş insanların duygu ve davranışlarını incelerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerin başında bulunmaktadır. Bununla birlikte diğer faktörlere de bakmak gerekir.
Stok Kodu
9789758491100
Boyut
130-190
Sayfa Sayısı
360
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat