Hedef Belirle Uygula Keyfini Çıkar

%20
Hedef Belirle Uygula Keyfini Çıkar,Rich Guard

Liste Fiyatı : 12,00 TL
İndirimli Fiyat : 9,60 TL
(Bu ürünü aldığınızda 9 puan kazanacaksınız)
   9

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
“Geleceği yakalamak, günceli yürümekle olur.“
“Güneşin içinize işlemesine izin verin. Dostlarınızı gülümseyerek selamlayınız. Ellerini sıkarken sıcaklığınızı hissetmelerini ve içtenlikle davrandığınızı gösterin. Yanlış anlaşılmaktan korkmayın, ama dürüst olun. Yapmak istediğiniz işi kafanızda netleştirin. Buna inanırsanız, hedefinize sapmadan ilerlersiniz. Düşünce her şeye hakimdir. Sizde kendinizi cesur, neşeli, ciddi bir adam olarak düşünüp öyle hareket edin. Dürüst düşünmek, yaratmak demektir. Dünyada herşey, arzu ve istem ile başlar. Kalbimizden ne geçiriyorsak, biz de oyuz. Onun için kafanızı dik tutun. Herkes kendine göre birer tanrıdır,“ demiştir, Elbert Hubbard.
Bazen kalabalıkta kaybolduğunuz, bir çocuk gibi korktuğunuz, ölümün karşınıza geçip gözlerinizin ta içine baktığını hissettiğiniz, yani kısacası tabancanızı alıp kafanıza sıkmak istediğiniz zaman, karşımıza dikilecek güç cesaretlilik kanunu şudur. Bütün kuvvetinizle mücadele etmek ve gevşemekten korunmak. Açlık ve ızdırap içindeki beyninizi dağıtmak çok kolaydır. Çünkü kendinizi mücadeleden bıkmış sanırsınız. Ama hayır!
Cesursunuz, gençsiniz, başarılacak ve yapacağınız daha nice şeyler var. Ve yılmamalısınız...
Ölmek çok kolaydır, asıl güç olan şey yaşamaktır..“
Kişisel gelişim, özgüven, çalışmak, başarmak, başarı öyküleri, fırsatlar, meditasyon, düşünce gücü, beyinsel gelişim, mükemmellik, zengin olma, kişisel başarı, hayatın yönü, kazanmak, kazanç, nlp, pozitif, eğitim, fobi, hobi,kisisel gelişim,hitabet, güzel konuşma, beden dili, stres, başarı, yönetim sanatı, beyin gücü, mükemmellik, iletişim, bağlantı, düşünme sanatı, ikna gücü, bireysel gelişim, sosyal zeka, ruhsal zeka, secret, düşünmek, başarmak, zeka, parasal zeka, ruhsal zeka, sırlar, taktikler, ikna taktikleri, ruh, yol, yolculuk, liderlik, ateş, insan, toplum, düşler, acı, suçluluk, hafıza, iş hayatı, kriz, kazanmak, yönetim, psikoloji, kültür, faktör, istem, arzu...
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789758491292
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-02
Çeviren
Genim Renas,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat