Azerbaycan’da Proje DemokratiyaAdım Adım Teslimiyet

%20
Azerbaycanda Proje Demokratiya,Mustafa Yıldırım
Sivil Örümceğin Ağında
Nefte Bulaşmış Demokrasi Operasyonu...
Örümcek, ağını örer ve sabırla bekler. Avına iğnesini batırır; enzimini akıtıp onun içini eritir ve vantuzuyla emer. Geriye ağa takılı olarak canlı gibi görünen içi boş böceklerin kabukları kalır.
CIA istasyoncuları da tıpkı bir örümcek gibi topluma sızdılar. Devşirdikleri elemanlarla Bodrum'a geldiler; Türk devletlerini işgale hazırlamak üzere, yeni sivil yardımcılar buldular. Türkiye'de örülen ağdan beslenen bu yardımcılar, örümcek ağını Azerbaycan'a ve Asya'ya bağlamakta gecikmediler.
“Demokrasi kuracağız!“ diyen İngiliz ve Amerikalı sivil-resmi örümcekler, devşirme Türklerin rehberliğinde Bakû'ye girdiler. Sterlin ve dolarla beslenen ağ genişledi. Gazeteler, dernekler, sendikalar, partiler kuruldu. Quantum'un temsilcisi George Soros da çok gecikmedi...
Sivil Örümceğin Ağına düşen ülkelerin kaynakları, piyasa örümceklerinin vantuzlarıyla emilirken, içlerine zehir akıtılmış ve yalnızca demokrasi kabukları kalmış olan 'Anglo-Sakson' demokratları, öz yurtlarının bağımsızlığını yıkan birer aygıta dönüştüler.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789756047040
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
178
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-09
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat