Alanın bir ilke imza atan Uygulamalı Eğitim Yönetimi kitabıyla yazar, Eğitim sektöründe özel kurumların çalışma yöntemlerini, kurumların normlarını ve bütün çalışanların görev dağılımını ve sorumluluk alanlarını maddeler halinde sade anlaşır bir dille anlatmaktadır. Yazar ince ayrıntılarına kadar değindiği norm açılımlarını yorumlamadan, eleştirmeden okuyucusuna sunmaktadır.

Yazar bu kitapla, kurumların kendine özgü normlarını ve sistemini oluşturma konusunda örnek bir çalışma yapmıştır. Kurumların çok rahatlıkla faydalanabilecekleri bu kitap uzun bir deneyim, tecrübe ve araştırmadan sonra yazılmıştır. Tamamen somut verilere dayanılarak ele alınmış ve kurumlar tarafından uygulanabilirliliği test edilmiştir. Dolaysıyla kurumların rahatlıkla faydalana bileceği bir sistem kitabı niteliğindedir

Bu kitapla gerek veliler gerekse öğrenciler muhatap oldukları kurumların sistemiyle ilgili somut izlenimler elde edecek. Öğrenci ve veliler kurumdaki birimlerin görev dağılım ve sorumluluklarını bilerek birimlerden rahatlıkla nasıl faydalanacaklarını görme imkanına sahip olacaklardır. Böylece veliler kurumların çalışma yöntemlerini öğrenerek, kurum tercihi yaparken neler dikkat etmelerini gerektiğini öğrenerek, çocukları için bilinçli tercihlerde bulunacaklardır.
Stok Kodu
9086054086276
Boyut
13-21
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-3
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat