Bir Sınav Masalı, alanında yetkin rehber öğretmenlerin metinlerinden oluşmaktadır. İçerik olarak sınavların teknik yönünden ziyade, sınav savaşı veren öğrencilerin sosyal ve psikolojik yönleri konu edilmiştir. Çoğu öğrencinin ve öğretmenin cevap vermekte zorlandığı konular ele alınmış, sınav sistemindeki ince ayrıntılar üzerinde durularak, etkili bir kavrayış kazandırılmaya çalışılmıştır. Sınav adına tüm bilinenlere farklı ve ezber bozan yaklaşımlarla alanında ciddi bir çalışma olmuştur.

Sınavlar sadece ders çalışmaya kazanılan yarışlar değildirler. Sınavlar, özellikler hayat meselesi haline getirilince sıkıntılar ortaya çıkmaktadır. Sadece ders çalışan öğrenci başarılıdır anlayışını, zeki öğrenciler daha kolay başarıya ulaşırlar anlayışının değişme zamanıdır.

Her öğrencinin, daha geniş bir ifadeyle her insanın tek olduğu, kendine has özelliklerle donatılmış olduğu gerçeğinden hareket eden yazı ekibimiz, sizin için seçtikleri ve kaleme aldıkları yazılarıyla Bir Sınav Masalı nda buluştular.
Stok Kodu
9786054086269
Boyut
13-21
Sayfa Sayısı
112
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-2
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat