Hiç önemli bir görüşme ya da sohbet esnasında bir gramer hatası yaparak mahcup oldunuz mu? Bir kelimeyi yanlış telaffuz ettiniz mi veya yanlış bir terim kullandınız mı? Hepimiz zaman zaman bu ve benzer hatalar yapmışızdır.
İşte iletişim kurma becerinizi geliştirmeniz için sizi hemen harekete geçirecek ve büyük tavsiyeler veren küçük bir kitap. “Nasıl olduğunu bilmek“ ve “istemek“ öğelerinin başarı için iki temel olduğunu farkettik. Bu kitap size “nasıl olduğunu bilmek“i gösteriyor ve buna tek eklemeniz gereken şey “istemek“. İletişim kurma becerinizi geliştirmeye yalnız siz karar verebilirsiniz.
Biz bu teknikleri denedik ve test ettik. Kendi ilerlememizdeki değişimleri gördük. Başkalarındaki sonuçları gördük ve biliyoruz ki bu değişimler hemen oluyor. Sizden 101 yolun hepsini bir anda yerine getirmenizi beklemiyoruz, fakat birini yerine getirdiğiniz her seferinde başarıyı hemen tadacaksınız. Bu kitap için kendi başarılarımız ilham kaynağı oldu. Biliyoruz ki eğer bu kitaptaki yöntemleri uygulamaya başlarsanız, siz de başarıyı hemen tadacaksınız. Belli bir zamanda gelişime devam etmeye karar verin. Yaşam boyu öğrenmek başarılı insanların hedefidir.
J. Condrilli, B. Bouh
(Arka Kapak)
“Tüm yönetim sorunlarının yüzde altmışı hatalı iletişimden kaynaklanır.“
Peter Drucker
(Ön Kapak)
Stok Kodu
9789758961702
Sayfa Sayısı
103
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-02
Çeviren
Aslı Şahin,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat