İlluminati Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı

%30
İlluminati - Karanlığın ve Aydınlığın Savaşı,Kürşad Berkkan
O'nlar bu dünyayı yöneten bir güç şebekesi mi? Küresel bir entrikanın usta uygulayıcıları mı? İlluminati'nin varlığına inanın ya da inanmayın. Bu kitabı okuduktan sonra tek bir şeye inanacaksınız. İlluminati'nin varlığı'na...
-Kursad Berkkan-
Türkiye'de yayınlanacak olan bu kitap, Avrupa'da olsaydı büyük fırtınaları beraberinde getirdi. Fakat Türkiye'de nasıl bir etki yapacağını şu anlık bilemesemde, cesur arkadaşım Kursad'a fırtınalar koparacak bir başarı diliyorum. Böyle bir kitabın Türkiye'de çıkıyor olması İlluminati'nin Türkiye'deki oyunlarını bozacaktır. Onu (İlluminatiyi'yi) tanımak için dikkatlice okuyun.
-Jim Marrs-, Bestseller Yazar
Dan Brown, Melekler ve Şeytanlar kitabı ile İlluminati ismini duyurdu ve hafızalara kazınmasına yardımcı oldu. Texe Marrs ve Davıd Icke gibi yazarlar ise İlluminati örgütünün sistemini topluma tanıttılar. Şimdi ise bir Türk Yazar Kursad Berkkan çok daha ileri gidiyor ve hem sistemini hemde karanlık emellerini tüm yönleriyle ortaya seriyor. Bu kitabı okuduğunuzda İlluminati örgütünün sarsıcı komploları karşısında kanınız donacak ve her satırını derin soluk alarak okuyacaksınız. Türk yazarın bu başarısı İlluminati örgütünün anlaşılmasında önemli rol oynayacak.
-Brad Steiger-, Komplo Yazarı
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9786055642402
Sayfa Sayısı
384
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2012-08
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat