İkinci Mesih

%30
İkinci Mesih,Robert Lomas

Liste Fiyatı : 17,00 TL
İndirimli Fiyat : 11,90 TL
(Bu ürünü aldığınızda 11 puan kazanacaksınız)
   11

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Torino Kefeni Gerçek mi?
Yaklaşık yediyüzelli yıldan beri bez parçası ululaştırıldı, çünkü üzerinde çarmıha gerilmiş İsa'nın görüntüsü vardı. Ancak karbon tarihleme metodunun sonuçları gösterdi ki, kumaş 1260'tan önceki bir tarihe ait olamazdı. Şimdi bu yeni kanıt, onun bir aldatmaca olmadığını ispat etmektedir... ama İsa mesih'in görüntüsü de değildir.
Temelini atmaya başladıkları ilk kitapları Hiram Anahtarını takiben, Christopher Knight ve Robert Lomas Hürmasonluğun gizemlerine ve İsa'nın geçek tarihine doğru araştırmalarını sürdürdüler ve kefendeki görüntünün yaratıldığı yeri ve zamanı açığa çıkardılar. Torino Kefeninin büyük sırrı ile ilgili cevap. Yazarlar terk edilmiş Mason ritüellerinin sırlarını ve İkinci Mesih'in kim olabileceğini çözdükçe şaşıracaksınız!
Christopher Knight, Reklam ve Grafik Sanatları üzerine eğitim görmüştür. Halen bir pazarlama ve Reklam ajansının genel müdürlüğünü yapmaktadır. 1976 yılında mason olmuştur.
Rober Lomas, elektrik mühendisliği eğitimi görmüştür. Halen Bradford Üniversitesi Yönetim Merkezinde ders vermektedir. 1986 yılında Mason olmuş ve hızlıca Mason tarihi konuşmacısı olarak popülerlik kazanmıştır.
(Arka Kapak)

Stok Kodu
9789758715798
Sayfa Sayısı
332
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-10
Çeviren
Şebnem Ergör,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat