Dağlıca Baskınından Güneş Harekatına

%30
Dağlıca Baskınından Güneş Harekatına,Alaettin Parmaksız
Son yıllarda hızını iyice artıran emperyalizmin maşalarının ŞEMDİNLİ ve DAĞLICA ´da ortaya koydukları oyunlarıve Perde arkasını bu kitapta okuyacaksınız.
Türk´ün ülkesinde kaynar su kazanlarında kahramanlar Kaynatılıyor. Son tahlilde bu ülkeyi kimsenin bölüp Parçalayamayacağına inanıyorum. Ancak kardeş kavgası Körükleniyor.Terör nedeniyle Türkiye´nin bileği bükülmek İsteniyor. Demokrasi ve insan hakları pisletilerek işbirliği Yapılıyor.
Sürekli gündem değiştirilerek ülkenin birliğine yönelik
Olaylar gözden uzaklaştırılıyor. Ülkem benim ülkem, her karış toprağı şehit kanları ile Sulanmış benim yurdumda yabancı oyunlar oynanıyor.
Bu topraklarda yabancı senaristlerin oyunları hiç başarılı Oldu mu,kardeş kanı dökmekten başka. Buna müsaade edecek miyiz' bir yılda yaşadıklarımıza Bu topraklar bu kahramanları yetiştirdikçe o Kahramanları doğuran analar oldukça müsaade edilmeyecek.
Kitapta sadece olayların arka perdesini değil Hakkari ve Irak´ın yüksekliği yer yer 3000 metreyi bulan dağlarında Dondurucu soğukta ve gecenin zifiri karanlığında mavi berelilerin Ve bordo berelilerin kahramanlık hikayelerini de okuyacaksınız. En önemlisi de Türk analarının yüreklerindeki vatan sevgisini Okuyacaksınız.

E.Tümgeneral Alaettin PARMAKSIZ
Stok Kodu
9789756217501
Boyut
140-230
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-6
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat