Vadi'nin Şifresi Çözülüyor Güçlü mafya örgütlenmesi, bir iddiaya göre Türkiye'nin 125 milyar dolarını, başka bir iddiaya göre ise 60 milyar dolarını yönetiyor. Dolayısıyla Türkiye'de kimin iktidar olacağına karar veren bu yolsuzluk ekonomisi Konsey kurup her alana etki ediyorsa hepimizi yakından ilgilendirmeliydi. Bir televizyon kanal'ında yayımlanan son 10 yılın en çok izlenen ve sevilen dizisi 'Kurtlar Vadisi' bu çarpık düzeni ortaya çıkarıyordu. Nitekim diziye halkımız büyük ilgi gösterdi.
Kurtlar Vadisi'nde simgelenen kişiler, esasen son 20 yıllık derin devlet - mafya geçidiydi. Ancak sırlar üzerine kurgulu dizide kimse gerçek hayattaki benzeriyle aynı hayatı paylaşmadı, sadece sembollerle seyirciye mesaj verildi. Bu kitap, bu kişilerin gerçeklerini anlatıyor.
Derin devletin kim olduğunu araştıran bu kitapta, derin devletle bağlantılı mafya, gizli örgütler, masonlar ve Türkiye'deki uzantıları masaya yatırılıyor.
Ülkemizin derin masonları kimlerdi' Evren ve Demirel'in var dediği, Ecevit'in Kontrgerilla olarak tanımladığı derin devlet kimlerden oluşuyordu' Tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız. Vadi'nin Şifresi Çözülüyor, Bir Harf Yayıncılık, 9799758961497, Faruk Arslan
Stok Kodu
9799758961497
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-6
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat