Hollywood ve Kabala'nın 13. Havarisi Evanjelizm Dünya İmparatorluğu Ve

%5
Hollywood ve Kabala'nın 13. Havarisi Evanjelizm Dünya İmparatorluğu Ve
Hollywood ve Kabala'nın 13. Havarisi Evanjelizm Dünya İmparatorluğu Ve Ramazan Kağan Kurt, uzun çalışmaları sonucu hazırladığı kitabında, hangi görüşte olursa olsun herkesi ilgilendiren; Evanjelizm, Kabalistler, Hollywood ve Yahudilerin ilişkilerini anlatıyor.
Elinizdeki kitap, Evanjelistlerin kıyamet senaryolarını, Hollywood filmlerinin altında yatan gerçekleri, Yeni Dünya Düzeni ve Büyük Ortadoğu Projesinin altında yatan sırları açıklığa kavuştururken, dünyanın dört bir yanına yayılmış Evanjelistlerin etrafımıza ördüğü, her geçen gün bizi sıkıştıran ağı ve Ezoterik cemiyetlerin gözümüze çektiği perdeyi çekip alıyor.
Kitabın bazı ilginç başlıkları:
- Kıyametin Taşeronu Evanjelistler
- Hollywood da Evanjelist-Kabalistik Kıyametçilik
- ABD Amerikan Yahudileri ve İsrail
- Amerikan Seçkinler Kulübü ve Skull And Bones
- Yeni Dünya Düzeni ve Büyük Ortadoğu Projesi
- Armagedon savaşı ve Kıyamet
- Şiilere göre Mehdi İnancı
- Gog ve Magog / Yecüc ve Mecüc Nedir'
- Bahailik ve İsa Mesih
İstanbul Üniversitesi, The University of British Columbia-Vancouver-Kanada, University of California san Diego, University of Pennsylvania, Philadelphia, University of California da İngilizce lisansüstü eğitimini tamamladıktan sonra, master ve doktora çalışmaları yapan Ramazan Kağan Kurt, yoğun bir araştırma sürecinden sonra çarpıcı kitabıyla karşınızda... Hollywood ve Kabala'nın 13. Havarisi Evanjelizm Dünya İmparatorluğu Ve, Bir Harf Yayıncılık, 9799759198250, Ramazan Kağan Kurt
Stok Kodu
9799759198250
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
496
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-1
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat