3 Doğru Bir Yanlışı Götürmez Mi'

%20
3 Doğru Bir Yanlışı Götürmez Mi',B. Tugay Keçeci
İlk bölümde, 2008´den sonra kaldırılacağı söylenen OKS sınavı ile birlikte SBS ve ÖSS sınavları hakkında, her anne babanın ve sınavlara girecek öğrencilerin mutlaka bilmeleri gereken teknik ve yapısal bilgiler yer almaktadır. Sınav hazırlık süreci içinde bilinmesi gereken bu bilgiler sayesinde, ileride karşılaşılması muhtemel pek çok sorunu daha en başta çözmüş olacaksınız. İlave edilen sık sorulan sorular bölümüyle, sınavlar konusunda kafanıza takılan pek çok sorunun cevaplarını bizzat konu uzmanları tarafından verilen bilgilerle öğrenmiş olacaksınız. İkinci bölüm, anne babalar için ayrılmıştır. İster ÖSS isterse OKS olsun, tüm sınavlara hazırlanacak gençlerin anne babaları için, sınav hazırlık süreci içinde karşılaştıkları sorunlara karşı çözüm önerileri sunulmaktadır. Çocukları yakın zaman içinde sınava girmeyecek bile olsa, her anne babanın er ya da geç öğrenmek zorunda kalacağı bu bilgiler sayesinde, sınav öncesinde ve sonrasında, çocuklarınızın başarısını artırmak için nasıl destek sağlayabileceğinizi öğrenecek ve onlara daha bilinçli biçimde yaklaşmış olacaksınız.
Üçüncü bölüm, öğrenci arkadaşlara hitap edecek türde hazırlanmıştır. Öğrenciler, hem okul hem dershane boyunca sınava hazırlık sürecinde, soruları çözebilmek için gereken teknik bilgileri fazlasıyla öğrenmiş olmaktadırlar. Oysa artık, bilgi tek başına sınav geçmeye yeterli olamamaktadır. Artık herkes bir şekilde aynı bilgilere sahip olabilmektedir. Artık asıl ayırıcı unsur bilgi olmaktan çıkmış, o bilgileri etkili biçimde kullanabilmeye doğru kaymıştır. Bu bölüm boyunca, hem sınav tekniği hakkında hem de sınavlara çalışma konusunda işe yaracak çok özel bilgileri sizlere sunmaya gayret ettik.
Dördüncü bölümde ise sınavlarda Türkiye çapında büyük başarılar göstermiş sınav şampiyonu gençlerimizin, arkadan gelen arkadaşlarına yaptıkları çok özel tavsiye ve önerilerin yer aldığı rehberlik bölümü bulunmaktadır.
Ek bölümlerde ise kitap boyunca bahsi geçen konulara, gereken tüm ilave bilgi ve belgeler sizleri bekliyor olacaktır.Dileğimiz ve temennimiz odur ki, hem öğrenci arkadaşlarımız hem de onları yetiştiren değerli anne babaları için, faydalı ve işe yarar bir eser sunmuş oluruz. Gayret bizden, destek ise sizden.
Güzel bir hayat sürmeniz dileği ile...
B.Tugay Keçeci
T. Tülay Parsak
Stok Kodu
9789944745147
Boyut
105-210
Sayfa Sayısı
504
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-5
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat