Boston Filarmoni Orkestrası'nın dünyaca ünlü şefi Benjamin Zander ile eşi psikolog Rosamund Zander'in birlikte kaleme aldıkları bu kitap iş hayatınızda, özel yaşamınızda ve her türlü girişiminizde sizi sınırsız düşünmeye esinlendirerek hayatınızı değiştirecek örnek uygulamalar sunuyor.
Sınırsız Düşünün, Hayatınız Değişsin'de Benjamin Zander'in esinlendirici, öğretici ve iletişimci yetenekleri ile Rosamund Zander'in iş hayatında ve özel yaşamda mutluluk için harika fikirler geliştirme dehası bir araya geliyor. Zander'lerin kavranması son derece basit uygulama önerileri iki varsayıma dayanıyor: Hayat bir öykü olarak kurulmuştur- “her şey kurmacadır“ - ve yaşamımızda yapacağımız yeni tanımlamalarla (sınırsız düşünerek) sandığımızdan çok daha fazlasını gerçekleştirmek mümkün hale gelebilir.
Yazarlar, bu çıkış noktalarından hareketle kendi yaşam deneyimlerine dayanarak geliştirdikleri alıştırmalarla, kişisel ve örgütsel değişim için eşsiz fırsatlar ve küçük ya da büyük, düşlerinizin peşine düşmede yaralı bir kılavuz sunuyorlar.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757004363
Sayfa Sayısı
230
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-04
Çeviren
Nurettin Elhüseyni,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat