Çocuklarımıza Verebileceğimiz En Büyük 10 ArmağanÇocuklarımıza Verebileceğimiz

%15
En Büyük 10 Armağan,Steven W. Vannoy
Bu kitap anne-babalığı bir mücadele olmatan çıkartmak ve ona yeniden mutluluk katmak amacına adanmıştır. Hedefimiz, ailelerin kendi aile vizyonlarını yaratmalarına ve bu vizyonu besleyip gerçekleştirecek, kullanışlı ve aktif bir plan hazırlamalarına yardımcı olmaktır.
Hepimiz, çocuklarımızı ilk kez gördüğümüzde, ailelerimiz için harikulade düşler kurarız. Oysa, pek çok zaman, gerçek yaşam; işler, ödenecek faturalar, programlar, yapılacak işler listeleri, yarattıkları korkular aracılığıyla yolumuzu keser ve tutulamayan sözler bu düşleri görmemizi engeller.
Çocuklarımıza Verebileceğimiz En Büyük 10 Armağan, bu düşleri yeniden keşfetmek ve gerçekleştirmek için bir yöntem sunmakta, ama olduça farklı bir zihniyete dayanmaktadır. Eğer eskiden beri yapageldiğimiz şeyleri, eski yöntemimizle sürdürecek olursak, elimize geçenler de, yitik ya da kırık umutlar ve düşler türünden, eski şeyler olur.
Bu kitabın amacı, eski sorunlar için yara bantları sunmak değildir. Kitap size; aileniz, okulunuz ya da semtiniz için, bugüne, yarına, gelecek yüzyıla dönük vizyonunuzu derhal gerçekleştimeye başlamanızı sağlayacak sınanmış yöntemler sunmaktadır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757004004
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
281
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1997-07
Çeviren
İnci User,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat