Barış Manço Unutulmaz Video Klipleri ile Barış Manço Klasikleri Anılar, Takılar, Şarkılar (Ciltli)(Kitap+Vcd)

%25
81300 Moda / Barış Manço Albümü,Kolektif

Liste Fiyatı : 48,00 TL
İndirimli Fiyat : 36,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 36 puan kazanacaksınız)
   36

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Bizim İller Sensizliğe Bürüneli Tam 9 Yıl Oldu...
7'den 77'ye diyerek kuşakları birbirine yaklaştıran uzun saçlı ve bıyıklı Barış, adam olacak çocukların Barış abisi, tüm Türkiye'nin Barış Çelebisiydi o... Yıllarca dünyayı bize, bizi dünyaya tanıtarak kültür elçiliği yaptı.
“Barış Manço Moda 81300“ adresini bir dönemin gençleri arasında bilmeyen yoktur sanırız. 1999 Şubat'ında bu adrese taşınan çuvallarca mektup, bu genç insanların özlemlerini, kaygılarını, beklentilerini yansıtıyordu. “Adam olacak çocuklar“ onu son yolculuğuna sevgi seliyle çıkardılar.
Boyut Yayın Grubu tarafından yayınlanmış olan Barış Manço anı kitabı ve VCD'si onu gönüllerde yaşatıyor. Bu kitap Barış Manço'ya bir ağıt değil. Barış'a ait her şeyi bulundurma iddiası taşımayan kitap onu sevenlerinin gözünden anlatıyor. Boyut Yayın Grubu'nun farklı yaklaşımları eklenince takıları takıntıya dönüşmüş bir Barış Manço anı kitabı ortaya çıkmış. Kitabın üzerinde yer alan Video CD'de ise unutulmaz şarkılarıyla klasik Barış Manço var.
Anıları, şarkıları, takıları ve unutulmaz video klipleri ile Barış Manço klasikleri... Bu Kitap ve VCD'de.
O hem Evliya Çelebi, hem Dede Korkut, hem Yunus Emre...
80'li yılların “Adam olacak çocuklarına“ yaptıkları işin en iyisini severek yapmalarını öneren, o çocuklara örnek olan Barış Manço için hazırlanan kitap çok özel bir baskı ve sınırlı sayıda üretildi.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789755213750
Boyut
310-225
Sayfa Sayısı
104
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-02
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat