BBC World News EnglishGerçek Bbc World Tv Haberleri İle İngilizce Eğitimi

%25
BBC World News English,Heyet - Kurul - Komisyon
BBCden İngilizce Eğitiminde Çığır Açan Seri:
BBC World News English


Gerçek BBC World Haberleri İle İngilizce Eğitim!
Boyut Yayıncılık, İngilizce öğrenmek isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Dünyanın en saygın ve güvenilir haber kanalı BBC, İngilizce eğitimine yepyeni açılımlar getirdiği BBC News English serisiyle, bir ilki daha gerçekleştiriyor. Gerçek ve güncel uluslararası BBC haberleri, bir yandan değişen dünyayı anlamak diğer yandan da aktüel İngilizceyi öğrenmek ve geliştirmek için bu eğitim setinde bir araya geliyor.

İngilizce dil eğitiminde ve yayıncılıkta dünyanın en prestijli kurumu olan BBC, 24 saat İngilizce yayın yapan haber ve bilgi kanalı BBC Worldle 200 ülkede 222 milyon eve ulaşıyor. 250 muhabiri, 58 uluslararası haber bürosu ile dünyanın en büyük haber organizasyonu olan BBC, şimdi BBC World News English serisiyle dil eğitiminde de çıtayı yükseltiyor. İş dünyası, spor ve hava durumu hakkında haberlerin yanı sıra günlük haberlerin ve muhabirler tarafından gerçekleştirilen röportajların da yer aldığı bu güncel sette, lifestyle programlar da yer alıyor. 1978 yılından beri dünyanın pek çok yerinden haberi, izleyiciyle buluşturan ödüllü sunucu Nik Gowing şimdi İngilizce öğrenmek isteyenlerle bir araya geliyor.
Dinleme, okuma ve anlama becerilerini geliştirmeye dayalı bu eğitim setinde egzersiz yapmak için interaktif uygulamalar da yer alıyor. Nik Gowingin başarılı sunumuyla ve kusursuz diksiyonuyla dikkat çeken haber videolarının da bulunduğu sette yer alan diğer uygulamalar ise şu şekilde;

Her kitapta 20 haber konusu
Her konu ile ilgili kelime ve gramer bilgisi
Okuma / anlama egzersizleri
TOEIC´e dayalı alıştırmalar
Audio CD´lerde telaffuz aktiviteleri
Kelime kartları ile alıştırmalar
75 dakikalık 10 adet audio CD
30 dakikalık 10 adet haber DVD´si
Dvd : 10 dvd x 30 dakika
Cd: 10 cd x 75 dakika
Kitap : 10 kitap x 80 sayfa
Stok Kodu
9771308195019
Boyut
210-290
Basım Yeri
İstanbul
Dili
İngilizce
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat