Britannica Keşif Kütüphanesi-Set

%25
Britannica Keşif Kütüphanesi-Set,Heyet - Kurul - Komisyon

Liste Fiyatı : 234,00 TL
İndirimli Fiyat : 175,50 TL

Havale/EFT ile 173,38 TL
(Bu ürünü aldığınızda 175 puan kazanacaksınız)
   175

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Sürprizlerle dolu bir kütüphane!
“Britannica Keşif Kütüphanesi”, genç öğrenciler için özel olarak tasarlanan ve pek çok sevimli resimle süslenen 12 kitaptan oluşuyor. Çocuklar bu kitaplarda basit ve çarpıcı grafiklerle sunulan ve içinde bilmeceler, şakalar, kısa şiirler, hikâyeler bulunan çok sayıda metinle karşılaşıyorlar. Metin içinde vurgulanan anahtar kelimeler her bir kitabın arkasında yer alan sözlükte açıklanıyor. Okumaya yeni başlayan öğrenciler için ideal olan bu eğlenceli set, dil ve düşünme becerilerini geliştirmeyi amaçlayan çok sayıda aktivite sunuyor.
“Ben”, “Ben ve Sen”, “İnsanlar ve Yerler”, “Dünyamız”, “Hayvanlar”, “Renkler”, “Şekiller”, “Sesler”, “Kelimeler”, “Sayılar”, “Zaman”, “Eğlenmek için” başlıklarından oluşan “Britannica Keşif Kütüphanesi” rengarenk çizimleriyle okuma ve öğrenme sürecini çocuklar için bir oyuna dönüştürürken anne, babalar ve öğretmenler için de bir rehber kaynak görevi görüyor.

Britannica Keşif Kütüphanesi'ne hoş geldiniz!
"Britannica Keşif Kütüphanesi"nin her cildi, çocukları bir yandan eğlendirirken bir yandan da dünyaları hakkında temel bilgileri öğrenmeleri için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. "Britannica Keşif Kütüphanesi", çocukların kitabın başkaları tarafından okunmasından kendi başlarına okumaları sürecine kadar yıllarca kullanabilecekleri bir kaynaktır. "Britannica Keşif Kütüphanesi"nin her cildi, resimlenmiş metnin yanında çeşitli yararlı ekler içermektedir:
Her bölüme serpiştirilmiş olan ‘soru kutucukları', çocukları birbirleriyle kaynaştıran önemli etkileşimli öğeler sunduğu gibi, çocukların belirli bir başlığın içeriğiyle birlikte gözlem yapmasını, kendileri hakkında düşünmesini ve türlü biçimlerde yaratıcı düş gücünü kullanmasını sağlar. Zor ve alışılmamış sözcüklerin anlamlarını açıklayan bir ‘sözlük' her bölümün arkasında yer alır.

11 cildin her birinin arkasında kitabın konusuyla ilgili eğlenceli etkinlikler öneren bir ‘etkinlik sayfası' yer alır. Her bir etkinliğin amacı çocukların becerilerini artırmak ve dünyayı algılayabilmelerini sağlamaktır. 12. ciltse bütünüyle eğlenceli etkinlikler, bilmeceler, bulmacalar ve daha fazlası için tasarlanmıştır.
Her ciltte yer alan ‘ebeveyn/öğretmen sayfası', sunulan etkinliklerle nasıl çalışılacağına ilişkin önerilerde bulunduğu gibi, çocuk gelişimi ve çocuğun öğrenim kapasitesiyle bilgisini artırmak için zengin bilgiler de içerir. Bu takım içerisinde yer alan tüm sayfaların ve etkinliklerin geliştirilmesine bir çocuk eğitimi uzmanı kılavuzluk etmiştir.

Son olarak, "Britannica Keşif Kütüphanesi"nin bir önemli amacı da yetişkinlere bu deneyimi, çocuklar büyürken ve öğrenirken yaşama şansı tanımaktır!

Stok Kodu
9789752305847
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat