Günlük kullanımda karşılaşılan problemler ve çözümleri
Uygulamalı ekran görüntüleri ile hızlı ve etkin öğrenim

Karmaşık veriler için düzenli tablolama programı görerek, duyarak, uygulayarak ve okuyarak Excel... Office Görsel Eğitim Seti içinde sunduğumuz Excel kitabında en basit işlemlerden “başlayarak çok daha karmaşık işlemlere kadar Excel'i etkili ve verimli kullanmayı öğreneceğiz. Çok yaygın ve çok tanınan bir program olmasına karşın ne yazık ki çoğu kullanıcı Excel'in sahip olduğu yeteneklerin çok azını kullanıyor ve bu son derece gelişkin yazılımın sunduğu bir çok olanağın farkında bile değil.
Elinizdeki Excel kitabında, programı hiç tanımayanlar için temel özellikleri anlatmanın yanı sıra, Excel'in kullanımı çok kolay olmasına rağmen pek bilinmeyen olanakları, karmaşık özellikleri üzerinde de duruldu. Bu yüzden Excel kitabını hazırlarken yeni başlayanları olduğu kadar, ortak düzey kullanıcıları ve hatta profesyonel kullanıcıları da gözetmeye çalıştık. Kullanıcıların kendi kendilerini geliştirmelerini hedef alan bu kitabın, Office setinin diğer unsurlarıyla birlikte önemli bir açığı kapatacağına inanıyoruz.

Excel Nedir? Kesin, tam ve yanlışsız kayıt tutmak iş dünyasının tüm sektörlerinde her zaman en önemli ihtiyaç olmuştur. Excel, kuruluş ve işletmeler için büyük önem taşıyan ürün ve hizmet yelpazeleri, müşteri dağıtımları,fiyat listeleri vb. türden onbinlerce finansal, istatistik verinin bilgisayar tabanlı bir sistemde düzenli bir kayıt altına alınması, izlenmesi, analiz edilmesi, sunulması gibi işlemlerin gerçekleşmesinde en önemli yardımcınızdır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789752301511
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
Kuşe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat