Blair DevrimiYeni İşçi Partisi Başarabilir Mi '

%25
Blair Devrimi,Peter Mandelson
Blair Devrimi Blair Devrimi, ilkeleri olmayan bir işçi partisi yaratmıyor. Tersine, Partinin geleneksel işbirliği ve sosyal dayanışma değerlerini kurtararak onları, yeni bir yüzyıla yaklaştığımız bugünlerde İngiltere'ye meydan okuyan sorunlara yanıt bulmakta kullanıyor.

Blair Devrimi, tek bir adamın eylemiyle gerçekleştirilmedi. İşçi Partili milletvekilleri, sendikacılar, parti çalışanları ve tek tek üyeleri, on yıldır durup dinlenmeksizin Yeni İşçi Partisini yaratmaya çalıştılar. Yarın Tony Blair ortadan kaybolsa, Yeni İşçi Partisinin sonu gelmez. Tony Blair'in inançlarını paylaşan, güçlü bir liderler kadrosu var; değişim artık geri çevrilemeyecek kadar derinlere kök saldı.

Bu kitap basit bir soruya yanıt arıyor: "Yeni İşçi Partisi Başarabilir mi'" Halkın büyük çoğunluğu Yeni İşçi Partisi'nde gördüklerini beğeniyor ama iktidara geldiğinde bunları bulup bulamayacağını merak ediyor.

Kitabın içeriğini herkesin kabul etmesini beklemiyoruz; ama kitabın içtenliğinin ve dürüstlüğünün saygıyla karşılanacağını ve okunup ciddiyetle tartışılacağını umuyoruz.
Yeni İşçi Partisi Başarabilir mi' Biz evet diyoruz - ve kitap nasılını açıklıyor.
- Peter Mandelson, Roger Liddle -
(Arka Kapak) Blair Devrimi, Yeni İşçi Partisi Başarabilir Mi ', Boyut Yayın Grubu, Yurdakul Fincancıoğlu, 9789755210599, Peter Mandelson
Stok Kodu
9789755210599
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
247
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Yurdakul Fincancıoğlu
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat