Bilinçli yaratılış, yaşamınızın kontrolünü elinize almak demektir. İstediğinizi elde etmek, seçtiğiniz kişi olmaktır. Değilseniz sağlıklı, değilseniz zengin, sevilmiyorsanız sevilen bir insan olmanın neler gerektirdiğini öğrenin.

Lynda Dahl bize, On Bin Fısıltı´da, bilinçli yaratılışın ardındaki yapıyı anlatıyor, arzuları gerçekleştirmek için pek teknik sunuyor ve yaratılış ve bilincin ardındaki metafiziksel çerçeveye dair daha ileri anlayışlar sunan öyküler anlatıyor.

"Kendi inanç, duygu ve maceraları aracılığıyla Lynda Dahl düşünce sistemimize inanılmaz yaratıcı bir anlayış kazandırıyor, böylece biz de kendi gerçekliğimizi yaratmak için zincirlerimizden kurtulabiliriz. On Bin Fısıltı´da, çok fazla bilgelik var. Onun çalışmasını alkışlıyorum. Çok güzel bir başarı."
Robert. F. Butts, Seth\Jane Roberts kitaplarının yazarlarından biri

"Bu kitap, dünyaya başka bir açıdan bakmak için mükemmel bir seçenek."
Gerald G. Jamplsky, M.D., Love is Letting Go of Fear kitabının yazarı

"Lynda Dahl, bilinçli yaratılışın yaşamlarımızı nasıl zenginleştirebileceğini anlatmak için bilinç, eşzaman ve olasılıklara dair temel kavramlar sunup onları detaylarıyla açıklıyor. Onun fikirleri, hem yardımcı ve pratik, hem de yeni fizikle uyum içerisindedir."
Norman Friedman, Bridging Science and Spirit ve The Hidden Domain kitaplarının yazarı.


YAZAR HAKKINDA:

Lynda Madden Dahl, Seth Network International´in Yönetim Kurulu Başkanı´dır. Ve şimdiye kadar yayımlanmış üç kitabı bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.
Stok Kodu
9786050032055
Boyut
135-180
Sayfa Sayısı
296
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-3
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat