Bu kitap size, evde, işyerinde ya da herhangi bir ortamda, her türlü tartışmayı, çatışmayı, düşmanlığı ya da sıkıntıyı sona erdirecek mükemmel psikolojik sırları öğretecek.
Bu kitap tanışmayı çok istediğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız insanlarla iyi ilişkiler içinde olmanızı sağlayacak. Bu kitap, güçlü psikolojik sırlar, teknikler ve araçlarla dolu, bu yüzden felsefeler, muğlak teoriler ve ideolojilerle tek bir saniye bile kaybetmeyeceksiniz.
Eğer farklı düşüncelerinizi, tartışma yaratmadan savunmak ya da kimsenin kalbini kırmadan eleştiri yapmak istiyorsanız, her türlü zorlu kişi, koşul ya da konuşma ile kolayca, sakince ve hızla baş edebilmenin ve sonunda kazanmanın psikolojik sırlarını öğreneceksiniz.
Eğer sürekli aynı şeyleri tartışıyorsanız, birkaç dakika içinde karşınızdaki kişinin sizinle aynı fikirde olmasını -hem de zevkle- sağlayacaksınız.
Herkesin kendi düşüncesini savunduğu durumlarda, her türlü anlaşmazlığı ya da çözümsüzlüğü, kendi avantajınıza sonlandırmanın psikolojik sırlarını öğreneceksiniz. Koşullar ne olursa olsun, her türlü çatışmanın temelinde psikoloji yatar ve bu taktikler, sizin her seferinde galip gelmenizi sağlayacak.
Daha da önemlisi, gerçekten de yanlış bir şey yaptığınızda -aldattığınızda, yalan söylediğinizde, çaldığınızda- ve durum iyice çıkmaza girdiğinde, ne yapmış olursanız olun ya da ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, her şeyi hızla yoluna sokma yöntemlerini öğreneceksiniz.
Ve sonunda mutlaka ama mutlaka kazanacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786055890223
Boyut
135-180
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat