Tüm bunlar saçma, beni arzulayıp arzulamamanız zerre kadar ilgilendirmiyor beni. Sonuç olarak sizde bir erkeksiniz ve tüm erkekler gibi sizde zayıf ve güvensizsiniz. Beni asıl ilgilendiren ne zaman geleceği belli olmayan panik ataklarım, bitmeyen korkularım, mutsuzluğum. Üç senedir her an panik atak geçirebileceğimi düşünerek korkuyu bir yılan gibi boynuma doladım ve uyuşturucular olmadan çıkaramıyorum. Üç senedir doktor doktor dolaşıp tek istediğim sadece rahatça ve korkusuzca nefes almaktı, onlarsa bana her gün üç zanax almamı eğer az gelirse dozu yavaş yavaş yükseltebileceğimi söylüyorlardı. Bunun ne demek olduğunu anlayabilir misiniz? Acılarımla, korkularımla havada asılı ne ileri ne geri gidebiliyorum. Herkesin bana önerebileceği en iyi yöntem ise kendimi uyuşturmamdı.
O gece içtikleri tüm kokainin üstüne bir de zehirli mantar çiğnemişler, sabaha kadar tüm evin içinde dolaşarak dans etmişler, çırılçıplak bahçedeki ördeklerin ardından koşmuşlar ve delice sevişmişlerdi. William ona erkeklerle olan garip maceralarını anlatmış, iki erkeğin sevişmesinden her zaman müthiş tahrik olan Nazlı kendini bir erkek gibi hayal ederek hem kendine hem ona inanılmaz orgazmlar yaşatmıştı.
İç hesaplaşmalarla zenginleştirilmiş akıcı ve bir o kadar da duyarlı olan bu roman, sizleri daha önce gitmeye cesaret edemeyeceğiniz yeni dünyalara sürükleyecek.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758663255
Sayfa Sayısı
253
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat