Rusya’da İş Yapmak

%30
Rusya´da İş Yapmak,Gürkan Süzer

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 7,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 7 puan kazanacaksınız)
   7

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
1992 yılında ODTÜ İnşat Mühendisliği Bölümünde mezun oldum.Yatırım ve ihracat teşvikleri ile ilgili 10 yıllık çalışmanın ardından Moskova'da 3 yıl ticaret müşavirliği yaptım.Yazılı kültürün gelişmesine inandığım için meslek hayatımda önemli bir gelişim süreci yaşadığım bu dönemde elde ettiğim birikimleri, Rusya Federasyonu özelinde olmak üzere genel anlamda dış ticaret ili ilgilenen insanlarla paylaşmak istediğimden dolayı bu kitabı yazdım.Rahat okunabilir bir dil kullanmaya çalıştım.Yazarken epeyce yukarıdan baktım olaylara, o kadar yukarından ki burnu büyüklükle ve fazla ukalalık yapmakla eleştirilebilirim. Aslında biraz mizahi bir yaklaşım kullanmak istedim; yoksa yazdıklarımın hepsini birden hayata geçirmiş tek bir insan tanımış değilim. Hepimizin biraz ondan biraz buradan kendinde var olan veya olması gereken özellikle ile ilgili yazdım. Cin Ali diye düşünebileceğimiz olumsuz kişilik ile bunların aşılması konusundaki fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.
Yıllarca Rusya hikâyeleri dinledik arkadaşlarımızdan, özellikle iş ve gece hayatı ile ilgili. İlginçtir Moskova ikisi için de dünyada sayılı kentlerden biri.
Ruslar önce Fethiye'de görüldüler, çok bahşiş veren iyi turistlerdi.Çok içiyor, yüklü hesaplar ödüyorlardı.Sonra bavul ticaretinin adını koydular, kareli ağır paketleri ile uçaklara mal yüklerken...
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944126823
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
144
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat