İnsan Kaynakları Yaklaşımına Göre ÜniversitasÖncesi, Üniversite Sonrası

%28
İnsan Kaynakları Yaklaşımına Göre Üniversitas,Ercan Turan

Liste Fiyatı : 8,00 TL
İndirimli Fiyat : 5,76 TL

Havale/EFT ile 5,69 TL
(Bu ürünü aldığınızda 5 puan kazanacaksınız)
   5

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Bu kitap, üniversiteye hazırlananlar, üniversite öğrencileri ve üniversite mezunlarını kapsayacak şekilde hazırlandı. Kitap, seçkin bir üniversite mezunu olabilmek için neler yapılması gerektiğini anlatıyor. Bu nedenle içeriği üç bölümden oluşuyor:
1. Üniversite Öncesi Dönem: Bu bölüm, sizi üniversiteye en sağlıklı ve en akılcı şekilde hazırlama amacı taşıyor: Akademik alt yapınızı geliştirmeyi, psikolojik olarak üniversiteye hazırlamayı, başarınızı arttırmayı, doğru üniversite ve doğru bölüm tercihi yapmanızı sağlamayı hedefliyor.
2. Üniversite Dönemi: Bu bölüm, üniversiteyi her yönüyle değerlendirmenizi sağlamayı, her bir sınıfta neler yapmanız gerektiğini, lisans öğreniminiz sırasında doğru alanlarda nasıl uzmanlaşabileceğinizi göstermeyi amaçlıyor.
3. Üniversite Sonrası Dönem: Bu bölüm, uzmanlığın dezavantajlarını aşmanızı, bilimler arası bir üst bakış geliştirmenizi, böylece genel olarak hayata ve iş dünyasına hazır olmanızı sağlamayı amaçlıyor.
Bu kitap, ülkemizdeki üniversite adayları, üniversite öğrencileri ve mezunlarına yönelik danışmanlık kaynağı eksiğini doldurmayı hedefliyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786055882228
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-02
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat