Bazen hayatta en tahmin edemeyeceğiniz ama belki de en çok ihtiyacınız olduğu zaman kendinizi yepyeni bir yerde, yeni insanlarla bulur ve yepyeni şeyler öğrenirsiniz. Aynı şey; şehrin ücra, ıssız ve karanlık sokak uzantılarında benim de başıma geldi. O akşam yolumu kaybettiğim sıralarda aslında bir bakıma hayatın içinde de kaybolmuştum; nereye yöneleceğimi ve o yöne neden gideceğimi tam olarak bilemiyordum. Lisede üniversiteye hazırlanıyordum, üniversitede iş dünyasına hazırlanıyordum ve işe girdiğimden beri de zamanımı işyerinde yükselmek için çalışarak harcıyordum. Kendimi hayatını para karşılığında satıyormuş gibi hissediyordum ve bu benim için hiç de kârlı bir alışveriş olmuyordu. İşte tam bu sersemlemiş ruh halindeyken kendimi ‘Neden Buradasın Cafe'nin önünde buluverdim.
Şehrin çok uzaklarında, ıssızlığın tam ortasındaki küçük bir kafede, John kendini koca bir tepsi dolusu yemek ve üç soruyla başbaşa bulur.
Neden Buradasın?
Ölümden Korkuyor musun?
Hayatın Seni Tatmin Ediyor mu?

Mönü bir ders kitabı görevi görürken John, reklam dünyasının üst yönetim suit'lerinden başlayıp Hawai sahillerine doğru devam eden heyecanlı bir serüvene çıkarak; hayat hakkında, kendisi hakkında ve yeşil bir su kaplumbağasından neler öğrenilebileceği hakkında inanılmaz şeyler keşfeder.
Muhteşem bir öykü ve müthiş bir hayat anlayışı! Bu kitabı tanıdığınız herkese hediye etmek isteyeceksiniz!
Adale Azar - Rucquoi, (Kutsal Para'nın Yazarı)
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799759013102
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
112
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Çeviren
Ahmet Deniz Altunbaş,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat