Gezgin Pantolon Kardeşliği

%5
Gezgin Pantolon Kardeşliği,Ann Brashares
Gezgin Pantolon Kardeşliği Bir zamanlar bir pantolon vardı. Sıradanmış gibi görünen bir bluejean... Ama bu pantolon, büyük şeyler başarmak için dolaşan bir Gezgin Pantolon'du. İşte elinizdeki kitap, bu büyük işlerin başarılmasını olası hale getiren dört arkadaşın öyküsü...

Lena : Yunanistan gezisi sırasında Pantolon'a eşlik etmektedir. Fakat Pantolon'dan, kendisinden uzakta olduğu bir anda, en güvenmediği insanın kendisi olduğunu anlamasını sağlayacak bir dizi olayın gerçekleşmesi için gerekli olan kıvılcımı ateşler.

Tibby : Yaşadığı kasabanın sıradanlığı ve aksaklıkları ile ilgili bir belgesel hazırlamak için davet ettiği Pantolon'u, en can alıcı sahnenin yıldızı olacak bir çocuğa ödünç verir.

Bridget : Kendine güvenen, aldırmaz ve kabadayı tavırlarıyla, Pantolon'u Baja California'daki bir futbol sahasına sokmaya çalışır... ve onun kendisine aşk arayışında yardımcı olacağını umar.

Carmen : Pantolon, utanç içinde, onun, planlandığı gibi geçmeyen bir yaz tatili sırasında küstah Carmen Carmeena'dan kıskanç ve nefret dolu bir üvey kıza dönüşümünü izler.

İnanılmaz derecede ilginç, cüretkâr ve kalpten yazılmış bir kitap olan Gezgin Pantolon Kardeşliği, yaşamlarının en önemli yaz tatilini birbirlerinden uzakta geçirmek üzere ayrılan ve sihirli bir pantolon tarafından birbirlerine bağlanan dört yakın arkadaşın öyküsü... yaşam, kahkaha, kökler ve kendini keşif için sıradışı bir kutlama. Gezgin Pantolon Kardeşliği, Dharma Yayınları, Demet Taşkan, 9789758729111, Ann Brashares
Stok Kodu
9789758729111
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
304
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-2
Çeviren
Demet Taşkan
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat