Sevgili Anneciğim Bazen, neler hissettiğinizi annenize anlatacak kelimeler bulmakta zorlanırsınız. Ona, bütün o yorulmak bilmez fedakârlıkları ve büyük sevgisi için doğru bir şekilde minnetinizi nasıl belirtebilirsiniz' Sevgili Anneciğim her yaştan çocuğun (özellikle de kendilerini yetişkin olarak adlandıranların) en özel duygularını ve düşüncelerini en güzel kelimelerle ve resimlerle ifade etmelerine yardımcı olacaktır.

Her anne için dokunaklı bir minnet ifadesi olacak olan Sevgili Anneciğim, inanılmaz güzellikteki hayvan resimleri ile ince bir mizah ve kalpten gelen bir minneti içeren sözcüklerden oluşmaktadır. Bu güzel kitap, annenizin sizin için bütün yaptıklarının nasıl taktir edildiğini ve gerçekten çok ama çok sevildiğini anlamasını sağlayacaktır.

Sevgili Anneciğim, bir çok anne-çocuk ilişkisinin tam da kalbine dokunmakta, sevgi, şefkat ve saf bir minnet gibi en önemli duyguları büyük bir başarı ile yakalamaktadır. Doğrusu, sen olmasaydın kaybolurdum Anneciğim. Keşke sana olan borçlarımı ödemek için birden fazla hayatım olsaydı... Sevgili Anneciğim, bu duygularınızın büyük bir açıklıkla anlaşılmasını sağlayacaktır. Sevgili Anneciğim, Dharma Yayınları, Cem Şen, 9789758729036, Bradley Trevor Greive
Stok Kodu
9789758729036
Sayfa Sayısı
78
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-10
Çeviren
Cem Şen
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat