Erkekler İçin Taocu Sevişme Sırları

%5
Erkekler İçin Taocu Sevişme Sırları,Mantak Chia
Cinsel Enerjinin Yaşamsal Enerjiye Dönüştürülme Yöntemleri
“Taocu Sevişme'nin ne kadar mükemmel olduğunu anlatan yüzlerce kitap okudum. Ancak bu kitaplardan hiçbiri, bu öğretinin nasıl uygulandığını açıklamıyordu. Bu nedenle, ben de bu konuda kendim bir kitap yazmaya karar verdim.“
Mantak Chia
Bu kitapta anlatılan Taocu Sevişme sırları, Batı Uygarlığı'na ilk defa tanıtılmaktadırlar. Bu bilgiler, Doğu'da binlerce yıldır sır olarak saklanmıştır. Bugün, genç bir usta, sahip olduğu bilgileri insanlarla paylaşmaktadır. Yaşayan dört büyük Taocu Usta'nın öğretilerinin bir bileşimi olan bu kitapta, Erbezi Solunumu'ndan Güç Kilidi'ne, Havanın Erbezi Torbasına itilmesi'nden Vadi Orgazmı'na kadar, Taocu Sevişme ile ilgili tüm sırları bulabileceksiniz. Bu yöntemler hem erkeği, hem de eşini, bedenin ve ruhun tümden orgazmına götüren bir yol niteliğindedirler. Taocuların binlerce yıldır üzerinde yürüdükleri bu yolun ötesinde ise ruhsal aydınlanma bulunmaktadır.
Çiftlerin yanısıra, bekar ve yaşlı erkekler için olduğu kadar, prostat rahatsızlığı, iktidarsızlık ve erken boşalma gibi sorunları olan erkekler için de pek çok yararlı çalışmayı içeren bu kitap, sağlıklı bir yaşam, uyumlu bir beraberlik ve ruhsal bir gelişim arayan tüm erkekler için kesinlikle bir başucu kitabı olmaya adaydır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757800002
Boyut
165-240
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2001-10
Çeviren
Cem Şen,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat