Hurafeler, Yalanlar ve Akıl Almaz Aptallıklar

%5
Hurafeler,yalanlar ve Akıl Almaz Aptallıklar,John Stossel
Küreği Kapın, Aklınıza Sokulanları Kaldırıp Atın
Kadınlar erkekler kadar iyi şoför değildir
DDT hayat kurtarır
Küresel ısınma dünyayı yok edecek
Kendi Çöplüğümüzde boğulacağız
Çocuk sahibi olmak evlilik kurtarır
Cevabı patlatmadan önce bir kez daha düşünün! Hurafeler, Yalanlar ve Akıl Almaz Aptallıklar size sıkı bir zihin jimnastiği yaptıracak. Ödüllü programcı John Stossel bize, çarçabuk inandıklarımızın genellikle yanlış olduğunu gösteriyor. Bu kitapla düşüncelerinizi kışkırtacak olan Stossel, doğruları bulmanızı sağlayacaktır.
“John Stossel'in, şaşırtıcı araştırmaları ve açık sözlülüğü ile genel geçer yargıların üzerindeki aldatıcı kabuğu kaldırması, öğrenmenin sahiden de eğlenceli olabileceğini kanıtladı. Hurafeler, Yalanlar ve Akıl Almaz Aptallıklar'ı okuyunca, çevrenizdeki herkesten daha uyanık biri olacağınız kesin.“
- Bill O'Rielly, Fox Haber Kanalı Programcısı
“John Stossel bu kadar çok sorun çıkarmasaydı, milli servet olarak değerlendirilirdi. Ama ayırım yapmadan, karşısındakinin kim olduğuna da bakmadan, hak edene çuvaldızı batırıveriyor. Zekice, pervasızca, muhalifçe kaleme aldığı Hurafeler, Yalanlar ve Akıl Almaz Aptallıklar bizlerden gerçekleri gizleyen bütün hilebazları, asalakları ve şakşakçıları acımasızca sarstığı için, Stossel açısından bir zirve sayılabilir.
- Stephen J. Dubner, Freakonomics yazarlarından
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944986656
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-03
Çeviren
Güzin Beril Devlet,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat