“En ateşli şüphecileri bile büyüleyebilecek kadar güçlü, inananların ise tüylerini ürpertecek kadar gerçek ve son derece derin içerikli bir kitap...“
Dr. Melvin Morse'un seçkin takımı ve bilim yazarı Paul Perry'nin katkılarıyla ortaya çıkan ve New York Times gazetesinin çoksatanlar listesine giren Işığa Bir Adım Kala, çocukların yaşadıkları “Ölüme Yakın Deneyimler“ ile ilgili bilimsel ve spiritüel yepyeni bir anlayış kazandırmıştı. Işıkla Gelen Değişim ise, ölümün eşiğinden dönmüş insanların, spiritüel ve fiziksel anlamda olumlu yönde ve derinlemesine değiştiklerini bizlere kanıtlıyor. Bu değişim yaşam boyu sürüyor. Belgelenmiş olan bu değişikliklerin tamamı, bu kişilerde ve onlarla ilişkisi olan insanlarda çok derin bir huzur ve farklı bir anlayışa yol açıyor.
Morse ve Perry'nin yapmış olduğu, şu ana kadar yürütülmüş en kapsamlı araştırmanın sonuçlarına göre:
Ölüme Yakın Deneyim yaşamış kişiler daha sağlıklılar ve çok daha az psikosomatik şikâyetleri bulunuyor
Psikolojik açıdan çok daha mutlular, güçlü aile bağlarına sahipler, yaşama “şevk“leri daha fazla ve ölüm korkuları önemli ölçüde azalmış kişiler.
Ölüme Yakın Deneyim yaşamış kişilerin neredeyse tamamının ruhsal yeteneklerinde inanılmaz artışlar gözleniyor.
Işıkla Gelen Değişim, bizlere beyin / zihin etkileşimi konusunda yeni bir teoriyi destekleyen veriler sunuyor. İlham verici ve yoğun bir anlayışı barındıran Işıkla Gelen Değişim, sizlerin de yaşam ve ölüm hakkındaki gizemlere bakış açınızı değiştirecek.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799944986334
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-07
Çeviren
İmge Tan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat