Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evlenir?

%5
Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evlenirler,Sherry Argov
Bırakın sizi yakalayana kadar kovalasın.
Kadının, erkeğin kalbini kazanma rehberi...
Sherry Argov'un, “Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evrenirler“ eseri çekinmeden ve kahkalarla güldürerek kadınlara tesadüfi bir ilişkinin nasıl bağlılık ilişkisine dönüştürüleceğini gösteren zeki bir bildiri.Tıpkı kızlar arasında yapılan ayrıntılı sohbetler gibi Argov gereksiz nezaketi kaldırıyor ve neden erkeğe anlayışlı davranmanın onun daha çok bağlanmasını sağlamayacağını anlatıyor. Kitap aşağıdaki sorulara erkeklerin dobra cevaplarını içeriyor.
*Erkekler ilişkiyi bağlanmamak için nasıl manüle ederler ? *Erkekler bile bile kadınların duygusal tuşlarına basarlar mı? *Kız erkeği bağlanmanın kendi fikri olduğuna nasıl inandırı ?
*Kız bir kelime etmeden evlilik teklifini nasıl teşvik eder
*İster bekâr olsun ister evli, yeni ayrılmış ya da vakit geçmeden koca kapmanızı söyleyen aile fertlerinden bıkmış biri olun; “Neden Erkekler Cilveli Kadınlarla Evlenirler“, size nasıl güvenli görüneceğinizi, erkeğin kalbini ve saygıyı nasıl kazanacağınızı gösterecek olan mutlaka elinizde bulunması gereken bir kılavuz.
Sherry Argov, yayınevimiz tarafından basılan “Niçin Erkekler Cilveli Kadınlardan Hoşlanır“ kitabının yazarıdır ve Cosmopolitan, Esquire ve Playboy dahi otuzdan fazla dergiye yazı vermiştir. Kitapları The O'Reilly Factor, Fox Magazine Ve The Wiew kadar en yüksek rating alan komedi programlarında önemle yer almış ve yirmi dilde basılmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944986632
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-11
Çeviren
Arıcan Uysal,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat