Öte Dünyada Yaşam YAŞAMIN EN BÜYÜK SORUNUSU YANITLAYAN BU ETKİLEYİCİ ESER İLE ÖTE DÜNYAYA BİR YOLCULUĞA ÇIKIN: "ÖTE DÜNYA NASIL BİR YER'"

"Sylvia Browne, dördüncü boyutta varolan gerçeklikleri açıklama ustası."
CAROLINE MYSS, Anotomy of the Spirit adlı bestseller eserin yazarı

New York Times bestseller yazarı tanınmış medyum Sylvia Browne, milyonlarca okuyucuyu bu dunyanın ötesine yolculuğa çıkarıyor. Sylvia, ilk kez olarak, okuyucuya bu dünyadan ayrımış sevdiklerimizin bizi karşılamayı bekledikleri eşi benzeri olmayan bir ruhsal macerada rehberlik ediyor. Bu benzersiz kitapta, bize bir medyum olarak süren yaşam boyu çalışmaları, geçmiş deneyimleri, geçmiş yaşamlara dönük hipnoz seansları ve araştırmaları aracılığıyla Öte Dünya hakkındaki bulgularını aktarmaktadır. Bu dünyadan ayrılmanın prosedürünü ve dünya boyutundaki yaşam yolculuğuna devam etmek için Öte Dünya dan nasıl ayrıldığımızı açıklamaktadır. Etkileyici açıklamalar, inanılmaz gözlemler ve Öte Dünya yı ziyaret etmiş olan diğer insanların şaşırtıcı öyküleri ile dolu Öte Dünyada Yaşam, öte dünya hakkında yazılmış en etkileyici rehberdir.
Sylvia Browne, New York Times bestseller listesinde uzun süre en üst sırada yeralmış olan ve yayınevimiz tarafından da yayınlanmış olan Bir Medyumun Maceraları adlı kitabın yazarıdır. Kırk yılı aşkın bir süredir amerika nın en tanınmış medyumu olarak çalışmakta, çözülemeyen davaların çözülmesinde polise yardımcı olmakta ve The Montel Williams Show, Sally Jessy Raphael, Larry King Live, CNN ve Entertainment Tonight gibi programların sürekli konuğu olmaktadır. Öte Dünyada Yaşam, Dharma Yayınları, Sevim Aslan, 9789757800767, Sylvia Browne
Stok Kodu
9789757800767
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
296
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2001-12
Çeviren
Sevim Aslan
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat