Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası Ders Kitabı 1

%20
Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası Ders Kitabı 1
Türkçe öğretiminde görsel ve işitsel araçlar, öğretimin daha etkili olmasını sağlamakta, öğrencinin ilgisini derse çekmekte ve sınıf içinde doğal ortamın oluşmasına yardımcı olmaktadır.
VCD, ses ve görüntüyü bir bütün hâlinde veren görsel ve işitsel araçlardan biridir. Son yıllarda ders kitapları, sözlükler, kasetçalar vb. dil öğretim materyallerinin yanı sıra görsel-işitsel bir araç olan VCD, dil öğretiminde yerini almıştır. VCD'nin mevcut eğitim araçlarına getirdiği yenilik görüntü ve sesin aynı anda öğrenciye verilmesidir. VCD ile yapılan dil öğretimi hem göze he de kulağa hitap eder.
Dilset Yayınları olarak Türkçe Öğretim Seti'ni görsel ve işitsel yönden destekleyen Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası adlı kitapları hazırladık. Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası kitapları bu setin ders kitaplarını, çalışma ve dil bilgisi kitaplarını tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası 1 ve 2 kitaplarında video öğretim tekniklerine göre hazırlanmış 16'şar ünite bulunmaktadır.
Gökkuşağı Türkçe Seyir Dünyası kitapları, dil bilgisi kurallarının öğretilmesinden ziyade öğrencilerin izleme-dinleme, anlama ve konuşma becerilerini geliştirmek için hazırlanmıştır. Her bir konu Derse Hazırlık, Kelimeler, Filmi Seyretmeden Önce, Filmi Seyrederken, Filmi Seyrettikten Sonra, Yazma ve Konuşma bölümlerinden oluşmaktadır
Stok Kodu
3000402100189
Boyut
220-270
Sayfa Sayısı
72
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat