Adım Adım TürkçeDers Kitabı 4

%20
Ders Kitabı 4,Komisyon
Ders Kitabı 4 Ünite merkezli dil öğretimi
Proje destekli öğretim
Görsel zenginlik
Okuma, dinleme, konuşma, yazma ve dil bilgisi etkinlikleri


Dünyanın geniş bir bölgesinde konuşulan Türkçe, oldukça eski bir kültür zeminine sahiptir. Yeni sosyal ve siyasi gelişmelerle birlikte önem kazanan Türk Dili çok farklı coğrafyalarda ilgi ile karşılanmakta ve bunun sonucu olarak Türkçe öğrenme talepleri de gittikçe artmaktadır.
Türkçe öğrenmeyi zevkli hâle getirmek ve dili kültür unsurlarıyla bir arada öğretmeyi sağlamak Adım Adım Türkçe Öğretim Setinin en önemli amaçlarındandır. İşte Adım Adım Türkçe 3 ve 4 ders kitapları öğrencilerin metinler yoluyla Türkiyeyi ve Türk kültürünü yakından tanıdıkları kitaplardır.
Adım Adım 3 ve 4 ders kitapları 13-18 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik hazırlanmış orta seviye kitaplarıdır. Bu seviyede öğrenciler 250-300 kelimeden oluşan okuma ve dinleme metinleriyle tanışmaktadır. Öğrencilere bu metinlerle ilgili ölçme ve değerlendirme kriterlerine göre farklı türde sorular sorulmaktadır.
Adım Adım Türkçe 3 ve 4 kitapları 16şar üniteden oluşmaktadır. Her bir ünitede "Derse Hazırlık, Kelimeler, Okuma-Anlama, Örnekleme, Konuşma, Dinleme, Deyim, Telaffuz, Dil Bilgisi, Tercüme, Değerlendirme, Müzik Kutusu, Serbest Okuma ve Pratik Türkçe" bölümleri bulunmaktadır. Adım Adım Türkçe, Ders Kitabı 4, Dilset Yayınları, 9789756576298, Komisyon
Stok Kodu
9789756576298
Boyut
220-270
Sayfa Sayısı
168
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat