Adım Adım TürkçeDers Kitabı 5

%20
Ders Kitabı 5,Komisyon
Ders Kitabı 5 Ünite merkezli dil öğretimi
Proje destekli öğretim
Görsel zenginlik
Okuma, dinleme, konuşma, yazma ve dil bilgisi etkinlikleri
Değerlendirme soruları


Yabancı bir dilin öğrenilmesi ve güzel konuşulması onun öğrenci tarafından sevilmesine bağlıdır. Bu da o dilde yazılmış güzel metinleri çok okumak, dinlemek, onları iyi anlamak ve doğru incelemekle gerçekleşir.
Adım Adım Türkçe 5-6 Ders Kitaplarındaki metinler, 15-18 yaş (ileri seviye) aralığındaki öğrencilere hitap eden, titizlikle seçilmiş seviyeli metinlerdir. Bu metinlerle öğrencilerin duygu ve düşünce dünyası zenginleşecek, öğrencilerin Türkçeyi ifade etme becerileri gelişecek ve Türkçemiz daha iyi öğrenilecektir.
Adım Adım Türkçe Ders Kitabı 5 ve 6da 20şer ünite bulunmaktadır. Her bir ünitede Derse Hazırlık, Okuma-Anlama, Kelimeler, Dinleme, Konuşma, Yazma, Dil Bilgisi, Tercüme ve Serbest Okuma bölümleri yer almaktadır.
Adım Adım Türkçe 6 Ders Kitabında daha çok Türk edebiyatından seçilmiş metinler yer almaktadır. Bu kitaptaki amacımız ileri seviye öğrencilerine Türk edebiyatının en güzel metinlerini okutmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin YÖS, TCS vb. sınavlara hazırlanmasında yardımcı olacak çalışmalar da mevcuttur. Adım Adım Türkçe, Ders Kitabı 5, Dilset Yayınları, 9789756576557, Komisyon
Stok Kodu
9789756576557
Boyut
220-270
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat