Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları

%25
Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları,Diane Irons
Dünyanın En Güzel Kadınları Sizin Bilmediğiniz Neleri Biliyor?
Eski bîr model ve yıldızların sırdaşı yazar olan Diane Irons, bugünün güzellik endüstrisindeki, pahalı ürünleri ve gelip geçici olan modayı kuşatmış aldatmacayı açıklığa kavuşturuyor. Dünyanın En Gizli Güzellik Sırları, l milyondan fazla kadına ünlülerin harcayabileceği türden fiyatlar ödemeden, harika görünmeleri ve muhteşem hissetmeleri konusunda yardımcı olmuş, güvenilir kaynaklardan alınan yüzlerce öneriyle donatılmıştır.
Diane Irons size şunların nasıl yapılacağını gösteriyor:
Güzellik merkezlerinde kullanılan maskeleri kendi evinizde yapmak! Kendiniz için doğru olan makyaj ürünlerini -karşılayabileceğiniz fiyatlarla- seçmek.
Mutfağınızda ki malzemelerle masaj yaparak selülitten kurtulmak! Metabolizma hızınızı diyet yaparak değil, yiyerek arttırmak! Modellerin garanti verdiği ucuz güzellik tüyolarını kullanmak! Evde halihazırdaki malzemelerle acil güzellik sorunlarını çözmek!
Diane Irons, çok satan 7 kitabın yazarıdır. 14 yaşında bir model olarak başladığı kariyerine, çok başarılı bir gazeteci ve uluslararası alanda tanınan bir moda ve imaj uzmanı olarak devam etti. Good Morning America, The View, CVX, Entertaining Torıight, CNN, CNBC ve Lifetime Television da dahil olmak üzere, ulusal televizyonlardaki pek çok programa konu oldu.
Stok Kodu
9786055946067
Boyut
200-150
Sayfa Sayısı
256
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-06
Çeviren
Elçin Kafalı
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat