Macromedia Fireworks 4 Macintosh ve Windows

%20
Fireworks 4,Mehmet Güven

Liste Fiyatı : 3,00 TL
İndirimli Fiyat : 2,40 TL
(Bu ürünü aldığınızda 2 puan kazanacaksınız)
   2

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
“Bilmiyor olmakla henüz hiçbir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Ancak sizi temin ederim ki bu programı öğrendiğinizde şimdiye kadar öğrenmemiş olmakla kaybettiğiniz zamana üzüleceksiniz“
Bu kitaptaki konular, sizlere yüzlerce renkli resim eşliğinde mümkün olan en çok örnek ve en yalın bilgi ile anlatılmaya çalışılmıştır.
Fireworks Nedir: Mükemmel arayüze sahip, hem web tasarım hem de grafik tasarım programı.
Neden Fireworks: En karmaşık işleri bile kafanızı karıştırmadan, kolay bir şekilde yaptığı için.
Nasıl Çalışır: Aynı anda hem pixel hem de vektörel bir tabanda çalışır.
Fireworks'ün Artıları: Fireworks 4'de hazırlamış olduğunuz grafikleri, istenen herhangi bir formatta export edebilen çok yönlü bir kayıt seçeneği bulunmaktadır. Genel kayıt şekli hızla yayılan PNG'dir.
Hareketli resimler ve animasyonlar oluşturabildiğiniz 'Live Animation' özelliği sayesinde sizi Flash'a gitme derdinden de kısmen kurtaran Fireworks 4 ayrıca Dreamweaver ile mükemmel bir ikili oluşturuyor. Ayrıca Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel gibi birçok programdan dosya alma/gönderme gibi özellikleride vardır.
Mükemmel bir optimizasyon özelliğine sahip olan Fireworks 4, sitenizi hazırladığınızda başka bir programa optimize ettirerek kaybedeceğiniz vaktide size geri veriyor. Yani artık web sayfalarınızdaki grafiklerin internet ortamında daha hızlı olarak açılmasını sağlamaya çalışmak gibi uğraşınız olmayacak. Eğer bu optimize özellikleri ile uğraşmak istemezseniz bu işi sizin yerinize wizard'larda büyük bir başarı ile yapabilmektedir.
Büyük yerler kaplayan resimlerinizi sıkıştırırken bozulmaları eminim ki canınızı fazlasıyla sıkıyordur. Artık Fireworks 4'ün “seçimli sıkıştırma“ özelliği sayesinde bir JPEG resminizin üzerinde sadece sizin seçeceğiniz alanların sıkıştırılarak daha önemli bölümlerin bozulmalarını önlemiş olacaksınız.
En eğlenceli bölümü olan Behaviors (davranışlar) paleti ile artık Rollover (hareketli) butonlar oluşturmak daha kolay. Hotspot ve Slice objeleri ile hiçbir şekilde kafanız karışmadan etkileşimli alanlar yaratabileceksiniz. Ayrıca Pop-up (açılır menü) menüler için birçok yerden araştırma yaparak başkalarının hazırladığı Javascript kodlarını almanıza gerek kalmayacak ve sadece birkaç dakika içinde tek satır bile yazmadan kendiniz hazırlayabileceksiniz.
Layer panelleri işlerinizi daha da kolaylaştırırken, frame'lerde hiçbir kaygı duymadan çalışabileceksiniz. Mükemmel stil paleti, istediğiniz zaman tekrar düzenlenebilen text özelliği ile yazılarınızı yazabilecek, dosyanız üzerinde aynı anda hem vektörel çizimler yapabilecek, hem de bir resim üzerinde efektler uygulayabileceksiniz.
(Arka Kapak)

Stok Kodu
9789758457984
Boyut
155-240
Sayfa Sayısı
157
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2001-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat