Düşüncenin İyileştirici GücüPratik El Kitabı

%5
Düşüncenin İyileştirici Gücü,Gerald Epstein
Soğuk algınlığı, kemik kırıkları, artrit, hiper tansiyon, baş ağrıları, astım, kısırlık, depresyon, anksiyete, şişmanlık ve daha pek çok rahatsızlık için iyileştirici imgeleme teknikleri.
Zihnin ve düşüncelerin fiziksel sağlığımız üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğu artık geniş ölçüde kabul edilmektedir. Psikiyatrist ve imgelemeyle tedavinin öncülerinden olan Dr. Gerald Epstein bu kitabında zihnin imgeleme yoluyla bedeni nasıl iyileştirebileceği konusunda yeni bir vizyon sunuyor.
Dr. Epstein'in 15 yılı aşkın klinik deneyimleri sonucunda geliştirdiği güvenilir ve güçlü teknikler, zihnimizin iyileştirici gücünü açığa çıkararak bize sağlığımızı kısa zamanda olumlu yönde etkileyebilme olanağı veriyor. Kitapta, alerjiler, soğuk algınlıkları, sırt ağrıları, baş ağrıları ve artrit gibi yaygın görülen hastalıklardan kalp rahatsızlıkları ve kanser gibi ciddi hastalıkları kadar birçok sağlık problemiyle ilgili özel olarak hazırlanmış yetmiş beşten fazla egzersiz yer almaktadır. Her egzersiz 1 ila 5 dakikalık bir sürede uygulanabilmektedir. Kitabın içeriğinde ayrıca kendi kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlayabileceğiniz sağlığı korumaya yönelik genel yöntemler de bulabilirsiniz.
Düşüncenin İyileştirici Gücü beden ve zihin arasındaki sağlıklı birliği anlamanıza, onarmanıza ve sürdürmenize büyük katkıda bulunacaktır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758519262
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
276
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-01
Çeviren
Semra Tuna,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat