Sağlık İçin Enerji Çalışmaları, Dr. Randolph Stone tarafından Doğu ve Batı anlayışlarının senteziyle geliştirilen ve yaşamı bir enerji süreci olarak ele alan Polarite Terapisi üzerine yapılmış çalışmaların Franklyn Silis tarafından hazırlanan geniş bir özetidir.
İnsanın görünmeyen anatomisi üzerine kurulmuş olan Polarite Terapisi; Şakralar, Beş Element, Beden Çalışmaları, Egzersizler ve Beslenme tarzının üzerinde çalışan benzersiz bir bütünsel sağlık sistemidir.
Modern Bilim'den, geleneksel Doğu öğretilerine kadar pek çok zeminde evrensel enerjinin nasıl anlaşılabileceğini ve bu enerjiden sağlığın oluşturulması için nasıl yararlanabileceğini detaylı şekilde ele alan eser, Dr. Stone'un yapmış olduğu çalışmalara da yeni bir açıklık getirmektedir.
Hem sağlık hem de aydınlanma yönündeki potansiyelin her zaman içimizde mevcut olduğunu vurgulayan eser, enerji sistemimizle çalışmanın içimizde mevcut olan bu potansiyelin farkına varmamızı sağlayarak canlılığımızı artıracağını ve bize hareket edebileceğimiz ve kendimizi keşfedebileceğimiz daha geniş alanlar sağlayacağını vurgulamaktadır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758519385
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-12
Çeviren
Sezer Soner,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat