Japonca bir kelime olan Reiki, “evrensel hayat enerjisi“ anlamına gelmektedir ve çok eski bir şifacılık tekniği olarak asırlardır uygulanmaktadır.
Elinizdeki eser, tüm insanların içinde mevcut olan iyileştirici gücün kendimizi ve çevremizdekileri tedavi etmeye yardımcı olmak için nasıl kullanılacağını anlatmakta ve özellikle sağlığın korunmasına yönelik pratik teknikler sunmaktadır.
Yazarlar özellikle günümüzün stresli insanına hitap etmektedirler.
İnsanın ruhsal ve fiziksel yapısının bir bütün olarak ele alındığı eserde; stresten kurtulmak, alışkanlıkların ve bağımlııkların yenilmesi, canlılık ve dirilik, insanın biyoritmsel dengesinin kurulması, sağlıklı beslenme ve daha pek çok konuda Reiki şifa enerjisinin nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır.
Her biri deneyimli Reiki ustası olan yazarlar, ellerindeki bilgileri, verdikleri seminerlerin yanı sıra hazırladıkları kitaplar aracılığıyla da paylaşmaktadırlar.
Bu kitap, Reiki konusunda ilk olarak yayınlanan “Reiki - Uygulamalı Şifacılık Teknikleri“ (Brigitte Müller - Horst H. Günther, Ege Meta Yayınları, 1998) isimli kitabı çeşitli yönlerden tamamlayarak, o kitapta yer almayan bilgi ve uygulamaları içermesi açısından da tamamlayıcı bir çalışmadır.
(Arka Kapak)
Kitapta, fotoğraflarla, çizimlerle ve ayrıntılı açıklamalarla Reiki uygulaması ile ilgili gereken tüm bilgiler verilmiştir. Yazarlar, Reiki'nin, yani evrensel hayat enerjisinin, kendimizi ve çevremizdekileri iyileştirmeye yardımcı olmak için nasıl kullanılacağını anlatmakta ve bizimle tüm deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Bu kitapta anlatılanları uygulayarak siz de evrensel hayat enerjisine bir kanal olabilir ve çevrenizdeki tüm canlıların sağlığı için onlara yardım edebilirsiniz.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789758519064
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
183
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-04
Çeviren
Gül Oner,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat