Zamanda Yolculuk - Arkeolojik Bulgular ve Yeni Bilimsel Perspektifler

%5
Zamanda Yolculuk - Arkeolojik Bulgular ve Yeni Bilimsel Perspektifler,
Dünyanın her köşesinde bulundukları zaman dönemine ait olması mümkün olmayan bazı şeyler bulunmaktadır. Bilim adamları dünya üzerinde insanlığın evrimleşmesinden milyonlarca yıl öncesinden kalma bazı iskeletler ve eşyalar bulmuşlardır. Bunlar nereden geldiler? O insanlar bunları nasıl elde etti? Bu anormallikler gelecekten gelen zaman yolcularının bıraktığı şeyler miydi?
Ne Newton fiziğinde, ne izafiyet teorisinde ne de kuantum mekaniğinin yasalarında zaman yolculuğu ihtimalini inkar eden bir şey yoktur. Aslında fizikçilerin son çalışmaları zaman yolculuğunun atomaltı düzeyde halihazırda gerçekleştiğini göstermektedir.
Modern fiziğin sınırları genişledikçe, insan şuurunun evrenle olan bağlantısı ve zaman ile etkileşimi gibi konularla daha fazla ilgilenmeye başlamıştır. Bu kitap içerisinde, zihinsel anlamda gerçek bir zaman yolculuğunu deneyimleyebilmeniz için özel olarak hazırlanmış bir program da sunulmaktadır.
“Brennan'ın bu kitabı, zaman yolculuğunu yalnızca bir olasılık olarak değil, halihazırda olmuş bir gerçek olarak düşünme eğiliminde olan kişiler için çok sevindiricidir.“
Fred Alan Wolf, Ph.D. Taking the Quantum Leap kitabının yazarı-
J.H. Brennan elliden fazla kitabıyla dünya çapında tanınmış bir yazardır. İngiltere ve İrlanda'da televizyon programlarına katılmakta ve konferanslar vermektedir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757089148
Sayfa Sayısı
231
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Sezin Doğan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat