Hayatlar Arası Hayat Geçmiş Hayatlarınıza Açılan Kapıdan Girin... Ölüm ve Yeniden Doğum Arasındaki Mucizevi Dünyayı Keşfedin

%4
Hayatlar Arası Hayat,Joel L. Whitton
“Her tarafı kaplayan altın bir ışık içerisinde yüzüyordum... Bir bedenim yoktu, ama bu bende herhangi bir eksiklik duygusu uyandırmıyordu.“
“Etrafta başka kişiler de var ve biz konuşmak ya da dinlemek zorunda kalmaksızın birbirimizle iletişim kurabiliyoruz.“
“Evrenle bir'im. Yıldızlarla Bir'im ve Dünya'ya doğacağım için son derece heyecanlıyım.“
Bu Sözler Hayatlar Arası Hayat'tan Seslenenlerin İfadeleridir.
Eski Tibet'te ona bardo deniyordu. Metafizik araştırmacı ve psikiyatrist Dr. Joel Whitton ise ona metaşuur adını veriyor. Bu, fiziksel olarak öldükten sonra geçtiğimiz o mucizevi haldir ve bir bedenlenmeyi diğerinden ayıran şuur eşiğidir.
On üç senelik bir araştırmayı, uzun süreli takibe aldığı otuzdan fazla tıbbi vakayı ve ipnotik regresyon metodu ile yaptığı uygulamaları temel alan Dr. Whitton ve tekrardoğuş konusunda uzman olan Joe Fisher bu eserde sizi şu anda yaşamakta olan çeşitli insanların geçmiş yaşamlarına götürüyorlar. Bu sürelerin çarpıcı öyküleri ve ipnoz altında aktardıkları geçmiş yaşam anıları pek çok sorularınızı kendiliğinden cevaplandırıyor: Geçmişte yaşanmış problemler nasıl olup da bugüne ulaşabiliyor ve farklı hayatlar arasında yer alan olağandışı zaman dilimi -ötealem- nasıl bir şeydir?
Kitapta hayatlar arası durumu ve geçmiş yaşamları kendi kendinize araştırabilmeniz için temel bir teknik de sunulmaktadır.
Hayatlar Arası Hayat sizi bilinmeyene götüren sıra dışı bir çalışma.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757089117
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
245
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1998-01
Çeviren
Rengin Ekiz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat