New Age - Yeni Sağ AkımıYeni Çağ Akımı

%20
New Age,Lorna St. Aubyn

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 8,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 8 puan kazanacaksınız)
   8

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Elinizdeki eser “Yeni Çağ“ (New Age) akımının Batı'daki genel oluşumunu ve içinde yer alan temel ilkeleri ortaya koyan sade ve sağlıklı bilgilerden meydana gelmiş bir çalışmadır.
Yeni Çağ Akımı, ruhsal kökenli bilgilerden modern bilimsel yaklaşımlara, kadim ezoterik öğretilerden modern çağın psişik yaşam uygulamalarına dek uzanan çok geniş bir bilgi birikiminin sonucunda şekillenmiş esnek ve yenilenmeye açık, anonim bir dünya görüşüdür.
Temelinde insanın kozmik yapısını araştıran, tüm insanlığın birlik ve barışını hedef alan, gelişim sürecinde evrensel yasaları ve ruhsal gerçeklikleri kendine ilke edinen bir yaklaşımdır.
Yeni Çağ, 21. yüzyıl dünya insanlığının toplu olarak büyük ve köklü değişimler yaşayacağı bir çağ olma özelliğini taşımaktadır. Değişim ve gelişimin sürekliliğini sağlayan şey tartışmasız bilgidir. Yani insanı geliştiren ve değiştiren bilgidir. Bilgiler yenilenmedikçe anlayış ve zihniyetlerin değişemeyeceği, içinde yaşadığımız dünya manzaralarından açıkça anlaşılmaktadır. Bu nedenle Yeni Çağ'a Bilgi Çağı da denmektedir. Fakat burada kastedilen “bilgi“ yalnızca kültürel ya da teknolojik anlamda değil, insanın iç gelişimini sağlayan değiştirici güce sahip, tüm sınırlandırmaların ötesinde özgürleştirici bir bilgidir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789757089131
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
134
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Nuray Mines,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat