Ruhların YolculuğuÖlüm ve Yeniden Doğum Arasındaki Ruhsal Dünya'da Neler Oluyor?

%5
Ruhların Yolculuğu,Michael Newton
Bu çarpıcı kitap ölümün ertesinde ruhlar dünyasındaki yaşanının üzerindeki esrar perdesini ilk defa kaldırıyor. İpnoterapist Dr. Michael Newton deneklerinin ölüm sonrası saklı anılarına ulaşmak için özel bir ipnoz tekniği geliştirmiştir. Bunların yazıya dökülmesi süper bilinç durumuna getirilen yirmi dokuz kişinin anlatılarının toplandığı bir tür “seyir defteri“ni ortaya çıkarmıştır. Derin ipnozda iken bu denekler tekrarlanan bedenlenmeleri arasında başlarına neler geldiğini heyecan verici bir şekilde tanımlamaktadırlar. Verdikleri canlı ayrıntılar ölümün nasıl bir şey olduğunun, öldükten hemen sonra kimle karşılaştığımızın, ruh dünyasının gerçekte nasıl bir yer olduğunun, ruh olarak nereye gittiğimizin ve ne yaptığımızın ve niçin belli bedenlerde geri gelmeyi seçtiğimizin tam bir resmini önümüze koymaktadır.
Ruhların Yolculuğunu okuduktan sonra insan ruhunun ölümsüzlüğünü daha iyi idrak edecek... ve hayatınızdaki olayların ardındaki nedenleri anlamaya başladıkça her gün içinde olduğunuz kişisel zorluklarınızı onların hangi maksada hizmet ettiklerine dair artan kavrayışınızla karşılayacaksınız.
Derin ipnoz durumunda iken bu yirmi dokuz kişi ebedi ruhlar olarak hayatlar arasındaki deneyimlerini hatırlamışlardır. Olağanüstü öykülerini okurken şu spesifik konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız:
- Ölmek nasıl bir şeydir?
- Öldükten hemen sonra neler görürsünüz ve neler hissedersiniz?
- Ruhsal rehberler.
- “Karmaşa“ içindeki ruhlara ne olur?
- Ruh dünyasında niçin belli ruh gruplarına atanırsınız ve orada ne yaparsınız?
- Yeryüzüne dönmek için yeni bedeninizi nasıl seçersiniz?
- Farklı ruh düzeyleri: başlangıç, orta ve ilerlemiş.
- Yeryüzündeki ruh eşlerinizi tanımayı ilk olarak ne zaman ve nerede öğrenirsiniz?
- Hayatın amacı ve bir “yaratıcı“nın tezahürleri.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758519361
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
356
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-06
Çeviren
Rengin Ekiz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat