Olağanüstü EnerjilerPiramitler, Biomanyetik, Radyestezi, Feng Shuı...

%5
Olağanüstü Enerjiler,Serge King
Enerjinin işleyiş prensiplerini anlamak çevremizi ve kendimizi nasıl daha sağlıklı ve dengeli yapabilir? Hawaii'li şaman Serge King, bilimsel araştırmalar ve geleneksel bilgeliğin senteziyle hazırladığı bu şaşırtıcı eserinde doğada ve canlılarda bulunan gizli güçleri ve enerjileri inceliyor. Biyomanyetizma, radyestezi, piramitlerin gücü, psikotronik ve Feng Shui gibi pek çok konuları detaylı bir şekilde ele alan King, vril olarak adlandırılan hayat enerjisinin olağanüstü harikalarını tanımlıyor.
Serge Kahili King, California Western Ünivesitesi'nde psikoloji alanında doktora yapmıştır. Afrika'dan Hawaii'ye usta şamanlarla birlikte çalışmış ve seminerlerinde binlerce kişiyi eğitmiştir. Mastering Your Hidden Self (Gizli Benliğimiz Üzerinde Kontrol Kazanmak), Imagineering for Heatlh (Sağlık için İmajinasyon), Kahuna Healing (Kahuna Şifacılığı), Urban Shaman (Şehirli Şaman) kitaplarının yazarıdır.
“King'in düşünceleri bizleri enerjinin, gezegenimizin ve insan bilincinin daha süptil, daha ezoterik yönlerine götürüyor.“
Richard Leviton, Yoga Jourmal'ın baş yazarı.
“Vril Musa'nın asasındaki kuvvet, insanın zihinsel kapasitesinin elektriksel gücüdür ve King bunu umulmadık biçimde inceliyor. Kitap, son derece pratik, problem çözücü yönelimi ile benzersizdir. King, yüsek düzeyde muhalefet gören bir konuyu hem septiklere hem de gerçek inançlılara çekici gelecek biçimde incelemeyi becermiştir.
Dr. Bethe Hagens, Antropoloji Profesörü, Governor State Univesity; Core Faculty, Union Institute Graduate Scholl-
“Gerek Radyoniğe gerekse Psikotroniğe mükemmel bir giriş.“
Bob Beutlich, ABD Psikotronik Derneği Başkanı-
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758519255
Boyut
140-215
Sayfa Sayısı
252
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2002-01
Çeviren
Rengin Ekiz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat