Modern Kızların Sosyalleşme RehberiDost Kazanmak ve İnsanları Etkilemek

Modern Kızların Sosyalleşme Rehberi,Sarah Ivens
Kitap genç kızlara yönelik yazılmış olsa da , hedef kitlesi , başarılı toplumsal ilişkiler kurmak isteyen ve toplumsal çevresinden istifade edebilen bayanlar oluşturmaktır.

Başarının anahtarı sağlam ve güçlü bir toplumsal çevrenin varlığından geçer. Bu fikri sakın önemsememezlik yapmayın. Bugün, Amerikadaki istatistiklere göre işe yeni eleman alımlarında gazete ilanlarına yapılan başvurulardan ziyade tanıdık kişilerin alındığı ortaya çıkmıştır. Ayrıca doğru eşi araken bile yine tanıdıkların yardımına ihtiyacınız olabilir. Bunun içinde iyi bir sosyal çevre gerekli. Fakat sosyal çevre oluşturmak ve onlarla sürekl iyi ilişkiler içinde bulunmak, ihtiyacınız olduğunda çevrenizin yardımını görmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bunun içinde sürekli iletişim halinde olmak ve etrafınızdaki kişilerle iyi geçinmek gerekir.

Beden dilini iyi kullanmanın, giyim tarzınızın, içten ve samimi olmanin , kendinizi sürekli eğitmenin, utangaçlığı yenmenin, bilmeden yaptığımız kusurlarda nasıl davranmamız gerektiğinin, sosyal çevrenizi genişletebilmenin yollarini anlatıyor. Bu eser elinizin altından ayıramayacağınız bir kılavuz eser. goreceksiniz. hayatınızın akışı daha farklı olucak.
Stok Kodu
9789944215121
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-9
Çeviren
Aslı Ermiş
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat