Gizlenen Talmud Yasaları / Şeytanın Muskası

%30
Gizlenen Talmud Yasaları / Şeytanın Muskası,Hakan Yılmaz Çebi
Gizlenen Talmud Yasaları / Şeytanın Muskası Yahudilik üzerine şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi, ama bugüne kadar onların gizli yasaları ve şeytani ayinleri üzerine bu kadar dehşet vericisi ilk defa kaleme alındı belki de. Kitabı elinize almanızla birlikte kendinizi bir kaos, sapkınlık ve dünyayı ele geçirme hayallerinin ve planlarının içinde buluyorsunuz.
...Meydana çıkartırsa; Dünya ve kainatın tek efendisi olacaktır ve Tanrı buna müsaade etmiştir hem de memnun olacaktır!.. Yukarıdaki ifade Talmut un gizlenen hükümlerine ait. Bu hükümlere hakim insanlar dünyanın siyasi, iktisadi ve sosyal yaşantısına da hakim olan, insanları yönlendiren, eğiten insanlar.
Bu eser, bir büyü veya büyüyü anlatan bir kitap değil; büyüyü ve sihri insanlığın zihnini kontrol etmek için en ciddi şekilde kullanan Kabbala Kuvvetlerini kamuoyuna daha iyi tanıtıp, insanların hayatlarına nasıl tecavüz edildiğinin farkına varılması için hazırlandı. Bu amaçla, bu yetiyi, yani Şeytan ın İlmi veya Ölüler İlmi ya da Karanlıklar İlmi adı da verilen bu ilmi, en iddialı ve kötü amaçlar için küresel bir güç olarak kullanan insanlara karşı toplumumuzu bir kez daha uyarmak ve aydınlatmak istedik. Nüfuzlu tatbikçilerinden gücünü alan Kabbala Krallığı nın temel yapısını, kullandığı acımasız akıllara dehşet argümanları, hedefini ve bu hedefe giden yolda neleri göze alıp hangi cürümleri işlediklerini verirken birçok veriyi, kaynağı kullanmadık. Özellikle cinsel istismar bölümünde değindiğimiz konular arasında o kadar iğrenç Gizli Talmut Yasaları vardı ki, inanın birkaç kez idrakım kilitlendi ve şahsım üzerinde bu derece tesir bırakan bu gizli beyanların okuyucu üzerinde daha ağır tesir bırakacağını hesap ederek kullanmadım, kullanamadım... Gizlenen Talmud Yasaları / Şeytanın Muskası, Emre Yayınları, 9789944334020, Hakan Yılmaz Çebi
Stok Kodu
9789944334020
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
304
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-5
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat