Kazanmanın Anahtarları Önceden beri yüz kişiden yalnızca beşinin belirli bir mali başarı seviyesine ulaşmasında sadece iki sebep gösterilir: Birinci sıkı çalışmak diğeri ise bilgi.
Bu kuralların ticari bir başarıya olan hayati önemdeki etkilerinin bilinmesine rağmen bu iki ana kural günümüzün acımasız iş dünyasında, bir kişiye başarıyı nasıl garanti eder. Sadece bu iki ilke yeterli olamaz. Bugün bir yönetici ya da yönetim kurulu üyesi olarak kazanacağınız başarı ya da başarısızlık; öncelikle sizden emir alan çalışanlarınızı ne derecede iyi motive ettiğinize bağlıdır. Nedir bu motive etmek?:
'Bir çalışma benim için yapabileceğinin en iyisini yapma isteği uyandıracak kafa yapısını kazandırmaktadır.' Bu tanımdan sonrası kolaydır.
Artan verim ve yüksek satışın tek cevabı para mıdır? Sadece para adamı yönlendirecekse; parayı verin, adamı yalnız bırakın ve başka işlere bakın.
Bu noktada bu kitap 'Kazanmanın Anahtarlarını nasıl kullanırsınız' devreye giriyor. Size yükselmeniz ve çalışanlarınız üzerinde uygulamanız için fikir verecektir. Kazanmanın Anahtarları, Emre Yayınları, Alp E. Arslan, 9789757369790, James K. Van Fleet
Stok Kodu
9789757369790
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
304
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1999-05
Çeviren
Alp E. Arslan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat